English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Екскурсійні автобусні тури по Європі


Егер - Будапешт - Відень - Лінц - Зальцбург - Грац


Країни: Угорщина - Австрія
Міста: Егер - Будапешт - Відень - Лінц - Зальцбург - Грац - озеро Хевіз

Екскурсійні автобусні тури по Європі. Егер. Угорщина. Екскурсійні автобусні тури по Європі. Відень. Австрія
Егер. Угорщина
Відень. АвстріяДати початку та закінчення
Тривалість, дні
Ціна за одну особу
07.05.2013 – 11.05.2013
5
Набір закінчився

1 день
Зранку від’їзд зі Львова автобусом в Егер (Угорщина), яке відоме своїми великими виноградниками і романтичними вузькими вуличками з будівлями в стилі угорського бароко. Тут ви скуштуєте ситну та смачну національну страву угорської кухні - гуляш та продегустуєте найкращі угорські вина (дегустація вин та вечеря у вартості туру!!!). Переїзд в Будапешт (Угорщина).
Поселення в готель. Ночівля.

2 день
Сніданок. Виселення з готелю. Автобусно-пішохідна екскурсія столицею Угорщини - Будапештом. Серце Європи, перлина Дунаю, батьківщина романтиків та мрійників - так називають одне із найкрасивіших міст Європи, столицю Угорщини, - величний і неперевершений Будапешт. Місто розкинулося на правому і лівому берегах Дунаю, які з'єднують 8 ажурних мостів і додають Будапешту неповторну легкість і чарівність.
Переїзд у Відень (Австрія). Оглядова екскурсія по місту, що захоплює дух. Віденська опера - одна з найвідоміших у світі, Гофбург - резиденція імператорів Священної Римської імперії, будинок Парламенту - все це відкриється вашим очам. У вільний час Ви зможете відвідати кав'ярню і відчути віденську неквапливість.
Переїзд та поселення в транзитний готель на території Австрії. Ночівля.
3 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Лінц (Австрія). Екскурсія по мальовничому Лінцу, яке приваблює туристів з усієї Європи, зачарує і Вас своїми архітектурними ансамблями у барочному стилі. Місто, що розкинулось на ріці Дунай, вразить Вас своєю барочною центральною площею, прекрасним собором, церквою св.Мартіна та колоною св.Трійці.
Переїзд в Зальцбург (Австрія). Екскурсія по місту, яке вважається одним з найкрасивіших міст Європи. Це батьківщина Моцарта і резиденція багатьох австрійських імператорів, а також адміністративний центр землі Зальцбург. Ви закохаєтесь у місто з його природньою прикрасою - рікою Зальцах, по обох берегах якої воно розмістилось. Ви побачите фортецю Хоензальцбург, будинок Моцарта, зальцбургський кафедральний собор та багато цікавого в цьому місті. Вільний час.
Переїзд та поселення в транзитний готель на території Австрії. Ночівля.
4 день
Cніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Грац (Австрія). Старовинне місто Грац - столиця федеральної землі Штирія та друге по чисельності населення в Австрії. У Граці дивним чином збереглися середньовічні вулички центру, закриті дворики з торговими пасажами та затишні кав'ярні з неповторними ароматами справжньої кави. Вільний час.
Переїзд та поселення в транзитний готель на території Угорщини. Вечеря. Ночівля.
5 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд на термальне озеро Хевіз (Угорщина). Вода озера завжди тепла, тому забезпечує круглорічне купання під відкритим небом. Озеро Хевіз - це джерело омолодження, яким відпочиваючі з усієї Європи користуються понад 200 років.
Переїзд до Львова.


У вартість туру входить:

 • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
 • Супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
 • Проживання по маршруту (готель 3*);
 • Харчування (згідно програми);
 • Оглядові екскурсії, вказані в програмі.

Додатково оплачуються:
 • Оформлення візи 35 € (крім пенсіонерів, дітей до 18 років та студентів денного стаціонару до 21 року); ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!
 • Особисті витрати;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
 • Проїзд в громадському транспорті;
 • Проживання в одномісних номерах;
 • Факультативні екскурсії та рекомендовані програми (за бажанням).
© 2011-2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook