English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Екскурсійні автобусні тури по Європі


Канікули в Діснейленді


Країни: Чехія - Німеччина - Франція
Міста: Прага - Нюрнберг - Ротенбург* - Париж - Діснейленд - Дрезден

Тури до Франції Тури по Європі. Карлові Вари. Чехія.
Париж. Франція
Прага. Чехія


Дати початку та закінчення
Тривалість, дні
Ціна за одну особу
23.03.2014 - 29.03.2014
7
Набір закінчився

1 день
Ввечері виїзд зі Львова.
Перетин кордону Україна - Польща. Переїзд по території Польщі.
2 день
Приїзд в Прагу (Чехія). Пішохідна екскурсія по Празі. Ви поринете в атмосферу древнього міста: Градчани, Старе місто, собор Віта, Карлів міст та диво техніки - годинник Орлой - все це зачарує вас красою та давньою історією. Після екскурсії ви матимете можливість прогулятись вуличками Праги, відвідати сувенірні крамнички міста та випити справжнього чеського пива.
Поселення в готель. Ночівля.
3 день
Cніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Нюрнберг (Німеччина). Це місто – жвава метрополія із середньовічним колоритом, що відкриває нам безліч таємниць. Тут древня історія оживає у пам’ятках старого міста, романтичних будівлях та готичних церквах. У Нюрнберзі Ви матимете змогу прогулятися по найвідомішій Ринковій площі країни з Фонтаном сорока фігур, побачити Будинок Дюрера, Палац Правосуддя, величні храми, п'ятикілометрову стіну і замок Кайзербург. Факультативна екскурсія у Ротенбург (Німеччина) - баварське містечко, яке здивує Вас своєю красою та відмінним станом середньовічних будиночків, що створюють в ньому неповторну казкову атмосферу.
Нічний переїзд в Париж (Франція).
4 день
Приїзд в Париж. На оглядовій екскурсії по Парижу ви зможете поринути в атмосферу цього дивного міста і дізнатися про його історію. Ви побачите прекрасні площі Парижу, кинете погляд на Єлисейські Поля, сфотографуєтесь біля Ейфелевої вежі. Париж дивовижний в будь-яку погоду, і ви закохаєтеся в нього з першого погляду. Після екскурсії Ви матимете нагоду відвідати Лувр (факультативно), піднятися на вершину Ейфелевої вежі (факультативно), прокататися на кораблику по Сені (факультативно) або ж просто зануритися в життя цього міста, блукаючи вулицями і проспектами і насолоджуючись тим, що ви бачите. Поселення в готель. Ночівля.
5 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Діснейленд (Франція). Тут починається Ваша найбільша пригода. Світ, повен радості і щастя відкритий для Вас. Хто б Ви не були, чи діти чи дорослі, - всі, хто опиниться в Чарівній країні Діснейленд, буде тут бажаним гостем. Двері Діснейленду відкриті перед усіма! Ласкаво просимо в Країну казок і фантазій, де збуваються мрії!
Нічний переїзд у Дрезден (Німеччина).
6 день
Приїзд у Дрезден. Пішохідна екскурсія по Дрездену надзвичайно красивим містом на сході Німеччини, столицею Саксонії. Красуня річка Ельба розділяє місто на дві частини. Дрезден поетично називають Флоренцією на Ельбі. Ви побачите старе місто – Альтштадт, Театральну площу, Дрезденську оперу, Цвінгер - історичне місце в Дрездені. Переїзд та поселення в транзитний готель на території Польщі. Ночівля.
7 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Львова.


У вартість туру входить:

 • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
 • Супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
 • Проживання по маршруту (готель 2* - 3*);
 • Харчування (згідно програми);
 • Оглядові екскурсії, вказані в програмі;
 • Медичне страхування.

Додатково оплачуються:
 • Збір візового центру - 22 євро;
 • Оформлення візи 35 € (крім пенсіонерів, дітей до 18 років та студентів денного стаціонару до 21 року); ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!
 • Особисті витрати;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
 • Проїзд в громадському транспорті;
 • Факультативні екскурсії та рекомендовані програми.
© 2011-2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook