English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Екскурсійні автобусні тури по Європі


Прага - Берлін - Амстердам - Койкенгоф -
Заансе-Сханс - Карлові Вари


Країни: Чехія - Німеччина - Нідерланди
Міста: Прага - Берлін - Заансе-Сханс - Амстердам - Койкенгоф - Карлові Вари

Тури по Європі. Карлові Вари. Чехія.
Койкенгоф. Нідерланди
Карлові Вари. ЧехіяДати початку та закінчення
Тривалість, дні
Ціна за одну особу
22.04.2013 – 28.04.2013
7
Набір закінчився

1 день
Ввечері виїзд зі Львова. Перетин кордону Україна - Польща.
Переїзд по території Польщі.
2 день
Приїзд в Прагу (Чехія). Пішохідна екскурсія по Празі. Ви поринете в атмосферу древнього міста: Градчани, Старе місто, собор Віта, Карлів міст та диво техніки - годинник Орлой - все це зачарує вас красою та давньою історією. Після екскурсії ви матимете можливість прогулятись вуличками Праги, відвідати сувенірні крамнички міста та випити справжнього чеського пива.
Поселення в готель. Ночівля.
3 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Берлін (Німеччину). Екскурсія по Берліну динамічному і неймовірно багатоликому, який по праву може вважатися одним з найцікавіших місць на європейській карті. У центрі міста зосереджені його основні пам'ятки: Бранденбурзькі ворота - символ возз'єднаного теперішнього Берліна, Рейхстаг, Берлінський Кафедральний собор, і, звичайно, знаменитий острів музеїв. Спробуйте відчути з якою силою у Берліні переплітаються минуле, сьогодення і майбутнє: в архітектурі, у світогляді і в способі мислення. Вільний час. Нічний переїзд в Заансе Сханс (Нідерланди).
4 день
Приїзд у Заансе Сханс. Мальовниче селище Заансе-Сханс, що розкинулася уздовж річки Заан - це воістину перлина провінції Північна Голландія. У Заансе-Схансі Ви побачите сільські будівлі 17-19 століття, відвідайте майстерню з виробництва національного взуття - кломпів. На сироварні Ви дізнаєтеся секрети приготування знаменитого на весь світ голандського сиру і зможете поласувати його різними сортами. Низка вітряних млинів на березі річки Заан настільки сподобалися Петру Першому, що він вибрав саме заанський район для роботи на суднобудівних верфях.
Переїзд у Амстердам (Нідерланди). Екскурсія по Амстердаму одному з найбільших історичних міст Європи, що зберегли багаті культурні традиції. Одна з найбільших торгових столиць Європи, цитадель культури та мистецтва, країна з відомими кава-шопами. Ви отримаєте задоволення просто від прогулянок по вулицях цього красивого і затишного міста, з його численними каналами і середньовічними будинками. Вільний час.
Факультативно рекомендуємо:
катання на кораблику. Амстердам треба дивитися з води. Якщо ви не прокатаєтеся хоча б раз на кораблику по каналах Амстердаму, то повного відчуття Амстердаму у вас не вийде. Не спроста канали міста висунули у кандидати на статус світової культурної спадщини Юнеско.
Поселення в готель. Ночівля.
5 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Приїзд в Койкенгоф (Нідерланди). Ви можете відвідати парк квітів. На тридцяти двох гектарах порізаного тінистими алеями і лабіринтами старовинного парку ростуть квіти. Кількість і різноманіття кольорів не піддаються описам. Деяким сортам вже по триста-чотириста років, інші - переживають прем'єру, перебуваючи, в повному невіданні того, що краса, якою вони вражають світ, є результатом багаторічних зусиль садівників.
Нічний переїзд в Карлові Вари (Чехія).
6 день
Приїзд у Карлові Вари. Карлові Вари, він же Карлсбад, всесвітньо відомий вже кілька століть завдяки своїм 14 джерелам, яких насправді 13, чотирнадцятим жартуючи, називають місцевий міцний лікер «Бехеровка». Вільний час. Переїзд та поселення в транзитний готель. Ночівля.
7 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Львова.


У вартість туру входить:

 • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
 • Супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
 • Проживання по маршруту (готель 2* - 3*);
 • Харчування (згідно програми);
 • Оглядові екскурсії, вказані в програмі;

Додатково оплачуються:
 • Оформлення візи 35 € (крім пенсіонерів, дітей до 18 років та студентів денного стаціонару до 21 року); ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ! 225 грн - сервісний збір візового центру.
  Всі, хто має прописку в областях інших ніж Волинська, Львівська, Івано-Франківська, Закарпатська, Рівненська, Тернопільська і Чернівецька додатково оплачує 225 грн - збір візового центру!!!
 • Особисті витрати;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
 • Проїзд в громадському транспорті;
 • Проживання в одномісних номерах;
 • Факультативні екскурсії та рекомендовані програми (за бажанням).
© 2011-2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook