English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Екскурсійні автобусні тури по Європі


ВІД СПРАВЖНЬОЇ КАЗКИ
ДО БАВАРСЬКОЇ КОВБАСКИ


Країни: Угорщина - Австрія - Німеччина
Міста: Егер - Будапешт - Зальцбург - замок Нойшванштайн - Мюнхен

Тури по Європі. Нічний Будапешт. Угорщина. Тури по Європі. Зальцбург. Австрія
Нічний Будапешт. Угорщина
Зальцбург. АвстріяДати початку та закінчення
Тривалість, дні
Ціна за одну особу
25.12.2013 - 29.12.2013
5
Набір закінчився

1 день
Зранку виїзд зі Львова. Перетин кордону Україна - Угорщина. Переїзд в Егер (Угорщина) - містечко, яке відоме своїми великими виноградниками на схилах гір, термальними джерелами, романтичними вузькими вуличками і будівлями в стилі угорського бароко, а також красивим замком.
Факультативно пропонуємо скуштувати ситну та смачну національну страву угорської кухні - гуляш та побувати на дегустації угорських вин у Егерській долині красивих жінок (для дітей сік)
. Подейкують, що у Егері некрасивих жінок не буває - адже вино тут надзвичайно смачне бо приготоване за старовинними секретними рецептами старих егерських виноділів! Дегустація проходить у винному погребі, їх там понад дві сотні. Кожен егерський погріб - це колоритний міні-ресторанчик, оздоблений у певному стилі.
Переїзд в Будапешт (Угорщина). Поселення в готель. Ночівля.
2 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Автобусно-пішохідна екскурсія столицею Угорщини - Будапештом (Угорщина). Серце Європи, перлина Дунаю, батьківщина романтиків та мрійників - так називають одне із найкрасивіших міст Європи, столицю Угорщини, - величний і неперевершений Будапешт.
Будапешт напрочуд красиве місто з вишуканою архітектурою та прекрасними панорамами на річку Дунай. Місто розкинулося на правому і лівому берегах Дунаю, яке з'єднують 8 ажурних мостів, сполучаючи три історичні частини: Пешт, Буда і Обуда.

Вільний час.
• Факультативно пропонуємо відвідати найбільший у Східній Європі Океанаріум-Тропікаріум. Тут по всій території літають тропічні птахи, бігають маленькі мавпочки та повзають сонні черепахи і хитрі алігатори Міссісіпі.
• Факультативно пропонуємо романтичну вечірню прогулянку на кораблику по Дунаю, де Ви, захоплено будете милуватися красою, величчю та могутністю Будапешту.
Переїзд та поселення в транзитний готель на території Угорщини. Ночівля.
3 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Зальцбург (Австрія).
Екскурсія по Зальцбургу, який вважається одним з найкрасивіших міст Європи. Це батьківщина Моцарта і резиденція багатьох австрійських імператорів, а також адміністративний центр землі Зальцбург. Ви закохаєтесь у місто з його природною прикрасою - рікою Зальцах, по обох берегах якої воно розмістилось. Екскурсія пройде Старим містом по красивих вуличках, наповнених винятковою архітектурою старовинного Зальцбурга. Там ви побачите будинок у якому народився Вольфганг Амадей Моцарт, Зальцбургський кафедральний собор з багатовіковою історією, далі - одну з найкрасивіших середньовічних фортець Європи - фортецю Гогензальцбург, яка розташована на самій вершині неприступної гори, а також ще багато цікавого.
Переїзд та поселення в транзитний готель на території Німеччини. Ночівля.
4 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у замок Нойшванштайн (Німеччина).
Поруч з австрійським кордоном, в південно-західній Баварії (Німеччина), розташований казковий замок Нойшванштайн (Нова лебедина скеля) - розкішний романтичний замок баварського короля Людвіга II. Серед туристів це найпопулярніше місце у Німеччині. Вже при першому погляді на замок Нойшванштайн здається, що ти потрапив у романтичну казку. Вежі замку кольору слонової кістки неначе літають на тлі темно-зелених ялин. Ця фантастична пам'ятка архітектури на фоні австрійських Альп зачарує Вас назавжди...
Переїзд у Мюнхен (Німеччина).
Під час екскурсії у Мюнхені Ви поринете у радісне, окрилене місто з архітектурними пам’ятками королівського минулого Баварії. Мюнхен розташований на березі річки Ізар, поблизу Альпійських гір. Архітектуру Мюнхена переповнюють старовинні церкви та вишукані палаци. Перлинами архітектури являється церква Фрауенкірхе та готична ратуша з 85 метровою вежею зі дзвонами та театральним дійством у визначенні години. Мюнхен це стильне красиве місто з чудовими парками, музеями та… смачним пивом, яке відоме на усю Європу!
Вільний час.
Нічний переїзд до Львова.
5 день
Переїзд до Львова.


У вартість туру входить:

 • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
 • Супровід керівника по всьому маршруту;
 • Проживання по маршруту (готель 3*);
 • Харчування (згідно програми);
 • Медичне страхування;
 • Оглядові екскурсії, вказані в програмі.

Додатково оплачуються:
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
 • Проїзд в громадському транспорті;
 • Факультативні екскурсії, рекомендовані програми;
 • Особисті витрати;
 • Оформлення візи 35 € (крім пенсіонерів, дітей до 18 років та студентів денного стаціонару до 21 року); ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!
© 2011-2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook