English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Екскурсійні автобусні тури по Європі


Італійське Капучіно


Країни: Угорщина - Австрія - Італія
Міста: Мішкольц-Тапольца - Егер - Відень - Флоренція - Піза* - Рим - Ватикан - Верона

Тури по Європі. Ватикан + Рим Екскурсії по Флоренції
Рим. Італія
Екскурсії по Флоренції. Італія


Дати початку та закінчення
Тривалість, дні
Ціна за одну особу, €
07.03.2018 - 14.03.2018
8
340

1 день
Пізній виїзд зі Львова. Перетин кордону Україна-Угорщина.
Переїзд в Мішкольц-Тапольца (Угорщина).
2 день
Зранку приїзд в Мішкольц-Тапольца (Угорщина).
Відвідування термальних купалень, які побудовані в місцях розташування гарячих природних джерел. Тут можна купатись та оздоровитись навіть взимку. Цілющі джерела, збагачені корисними мінералами б'ють прямо зі скель, наповнюючи печери гарячою водою. Відпочиваємо...
Переїзд до живописного містечка Егер (Угорщина), яке відоме своїми відмінними виноградними винами, вузькими вуличками і архітектурою в стилі дивовижного угорського бароко. Традиційно рекомендуємо усім туристам скуштувати ситну та смачну національну страву угорської кухні - гуляш та продегустувати найкращі угорські вина, в тому числі, і легендарне вино з "Долини Красунь" - "Бича Кров" (за додаткову плату).
Переїзд в Братиславу (Словаччина). Поселення в готель. Ночівля.
3 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд у Відень (Австрія). Пішохідна екскурсія по Відню, що захоплює дух. Віденська опера – одна з найвідоміших у світі, Гофбург - резиденція імператорів Священної Римської імперії, будинок Парламенту – все це відкриється вашим очам.
Вільний час... Ви зможете прогулятись по історичній вулиці Грабен, потім - відпочити у затишній кав'ярні та відчути витончену віденську неквапливість. Заглянути у Срібну палату та музей імператриці Сісі. Або відвідати численні собори Відня: св.Стефана, Міхаель...
Переїзд на територію Італії. Поселення в готель. Ночівля.
4 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд у Флоренцію (Італія). Доїзд до центру міста на громадському транспорті.
Оглядова екскурсія по Флоренції - місту-музею під відкритим небом.
Флоренція - унікальне місто на берегах невеликої річки Арно, заслужено вважається скарбницею мистецтв, адже її храми, палаци та площі прикрашені творіннями великих скульпторів, живописців та архітекторів. Вільний час.
 • Факультативно пропонуємо відвідати Пізу (Італія). Дивовижне знайомство з Пізою розпочнеться з популярної «площі Чудес», на якій розташований величний Кафедральний Собор, грандіозний Баптистерій, унікальне меморіальне кладовище, а також легендарна падаюча Пізанська вежа (дзвіниця Campo dei Miracoli) - виконана з особливого блискучого білого мармуру.
Переїзд та поселення в готель. Ночівля.
5 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Рим (Італія). Доїзд до центру міста на громадському транспорті.
Пішохідна екскурсія по Риму. «Вічне місто», що розкинулось по двох берегах ріки Тібр. Важко сказати, що запам’ятовується найбільше в цьому захоплюючому місті – надзвичайна розкіш Ватикану, безсмертний Форум, неймовірна швидкість італійських автомобілів, магічний Колізей чи рахунок принесений офіціантом за еспрессо – все це не залишить Вас байдужими.
Після екскурсії Ви матимете можливість поласувати справжньою італійською піццою чи пастою, випити італійської кави та проникнутись духом Італії.
Вільний час. Поселення в готель. Ночівля.
6 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Вільний час в Римі... Крокуючи римськими вуличками, де колись творилась історія: жив сам Цезар та творив Мікеланджело, можна ознайомитись з прекрасною архітектурою одного з найстаріших міст світу. Головні архітектурні скарби Риму - це, однозначно, живописний Фонтан Треві, вишуканий Пантеон, безсмертний Форум, легендарний Капітолійський пагорб та грандіозний Колізей.
 • Факультативно пропонуємо екскурсію по Ватикану (Італія). Ватикан – резиденція глави Римської католицької церкви, на сьогодні надзвичайне місце для паломників та туристів з усього світу. Ви побуваєте на площі св.Петра, зможете відвідати музеї Ватикану з їхніми незліченними залами, галереями, бібліотеками, внутрішніми двориками та садами і, звичайно, Сікстинську капеллу, стіни якої розписані фресками Мікеланджело.
  Після екскурсії обов’язково киньте погляд на Собор св. Ангела та прогуляйтеся по мосту ангелів.
Переїзд та поселення в готель. Ночівля.
7 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Верону (Італія).
Оглядова екскурсія по Вероні. Ви потрапите у дивовижне місто, де колись розгортались усім відомі яскраві події між Шекспірівською закоханою парою Ромео та Джульєттою. Можливо саме тому Верону часто називають “найромантичнішим містом”. Саме у Вероні туристи відчувають велич культурної, духовної та архітектурної спадщини Італії. Античний римський амфітеатр, античний міст через річку Адідже - Понте П'єтра та площа П'яцца делле Ербе - головні історичні пам'ятки Верони. Кульмінація екскурсії - знаменитий дворик та балкон Джульєтти...
Переїзд у Львів.
8 день
Приїзд до Львова.


Рим, Італія, фонтани Рим Італія Екскурсії по Риму


У вартість туру входить:

 • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
 • Супровід керівника по всьому маршруту;
 • Проживання в готелях 3*;
 • Харчування (сніданок);
 • Оглядові екскурсії, вказані в програмі;

Додатково оплачуються:
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
 • Медичне страхування;
 • Відкриття візи (за відсутності біометричного паспорта).

Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про вічне місто - Рим :)© 2011-2018 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook