English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Екскурсійні автобусні тури по Європі


Егер - Будапешт - Відень - Венеція


Країни: Угорщина - Австрія - Італія
Міста: Егер - Будапешт - Відень - Венеція

Відень, Австрія Екскурсії по Венеції
Відень. Австрія
Екскурсії по Венеції. Італія


Дати початку та закінчення
Тривалість, дні
Ціна за одну особу
27.11.2013 - 01.12.2013
5
Набір закінчився

1 день
Зранку виїзд зі Львова. Перетин кордону Україна-Угорщина.
Переїзд в Егер (Угорщина). Егер - затишне містечко, яке відоме своїми великими виноградниками на гірських схилах, термальними джерелами, романтичними вузькими вуличками та будівлями в стилі угорського бароко. Запрошуємо Вас скуштувати ситну та смачну національну страву угорської кухні - гуляш та продегустувати найкращі угорські вина (У ВАРТОСТІ ТУРУ!!!).
Переїзд в Будапешт (Угорщина). Поселення в готель. Ночівля.
2 день
Сніданок. Виселення з готелю. Автобусно-пішохідна екскурсія Будапештом - столицею Угорщини. Серце Європи, перлина Дунаю, батьківщина романтиків та мрійників – так називають одне із найкрасивіших міст Європи, столицю Угорщини, – величний і неперевершений Будапешт. Місто розкинулося на правому і лівому берегах Дунаю, які з'єднують 8 ажурних мостів і додають Будапешту неповторну легкість і чарівність. Вільний час.

• Факультативно пропонуємо романтичну вечірню прогулянку на кораблику по Дунаю. Вечірня красота Будапешта вражає своєю величчю. А панорама, яка відкривається з прогулянкового кораблика, додає особливого шарму, відкриваючи нові вечірні краєвиди на Парламент, Рибацький бастіон, Будайску фортецю, Королівський палац та інші пам’ятники архітектури. Затамувавши подих ви плавно зануритесь у дивовижний світ яскравої ілюмінації вечірнього Будапешту під звуки приємної музики на кораблику та плюскіт величного Дунаю. Особливий захват та ейфорію, під час екскурсії на кораблику, викликає у туристів пропливання під мостами Дунаю. Їх там аж вісім і усі красиві і оригінальні по своєму. Кажуть, коли загадати бажання, пропливаючи під мостом, воно обов’язково збудеться - головне, не забути плеснути в долоні! 

• Факультативно Ви можете відвідати термальні купальні Сечені. Унікальні термальні купальні Будапешта відомі по всій Європі. Природні лікувальні властивості термальних джерел відомі ще за Римської імперії. В Будапешті налічується біля півсотні різноманітних купалень, які мають лікувальні властивості, але найбільшою популярністю у туристів користуються термальні купальні графа Сечені, побудовані ще у 1913 році. Купальні Сечені це старовинна будівля з чудовими вітражами - найбільший термальний центр у Європі з відкритим басейном та комфортним пляжем. Лікувальні джерела підходять з більш як кілометрової глибини з температурою води 76С.
Переїзд у транзитний готель на території Угорщини. Вечеря. Ночівля.
3 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Відень (Австрія). Передсвятковий Відень - у думках переплутуються Віденський вальс, казковий бал, запах ароматної віденської кави та шоколаду. Оглядова екскурсія по місту: Відень вражає своєю аристократичною величчю, розкішшю та неймовірною чарівністю. Пишність золотих соборів та старовинних палаців вражає своїм багатством та оздобою. Віденська опера - одна з найвідоміших у Європі, Гофбург - резиденція імператорів Священної Римської імперії, будинок Парламенту - все це ви побачите під час екскурсії. Відень пишається своїми знаменитим музеями: історичний музей міста Відня, музей природознавства, військово-історичний музей, музей годинників, музей театру... Туристи обожнюють Відень. Екскурсії по Відню навіюють життєрадісний настрій з особливою романтичною атмосферою вишуканої музики Моцарта.
У вільний час Ви зможете відвідати затишні кав'ярні Відня і особисто відчути аромат справжньої віденської кави.
Переїзд та поселення в транзитний готель на території Італії. Ночівля.
4 день
Cніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Венецію (Італія).
Екскурсія по Венеції
. Кваліфікований екскурсовод, познайомить Вас з історією найдивовижнішого міста у світі - містом на воді Венецією. Ви поринете у красу площі Сан-Марко та однойменного собору (базиліка Сан Марко), зачаруєтесь витонченістю шедевру венеціанської архітектури - Палацом Дожів, а закоханих туристів чекає приголомшлива прогулянка вздовж Великого каналу і по найкрасивішому та найстарішому мості Реальто.
Вільний час. Ви можете прокататись на гондолі по живописних каналах Венеції, поласувати смачним італійським морозивом, придбати венеціанську маску та інші вишукані сувеніри з Венеції.

Ввечері від'їзд до Львова.
5 день
Приїзд до Львова.


У вартість туру входить:

 • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
 • Супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
 • Проживання по маршруту (готель 3*);
 • Харчування (згідно програми);
 • Медичне страхування;
 • Оглядові екскурсії, вказані в програмі.

Додатково оплачуються:
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
 • Проїзд в громадському транспорті;
 • Факультативні екскурсії, рекомендовані програми;
 • Особисті витрати;
 • Оформлення візи 35 € (крім пенсіонерів, дітей до 18 років та студентів денного стаціонару до 21 року); ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!
© 2011-2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook