English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Екскурсійні автобусні тури по Європі


ЧОТИРИ СТОЛИЦІ


Країни: Німеччина - Бельгія - Нідерланди - Чехія
Міста: Берлін - Амстердам - Брюссель - Прага

Тури по Європі. Нідерланди Тури по Європі. Старе місто. Прага
Тури по Європі. Нідерланди
Старе місто. ПрагаДати початку та закінчення
Тривалість, дні
Ціна за одну особу
28.10.2013 - 02.11.2013
6
Набір закінчився

1 день
Зранку від’їзд зі Львова автобусом єврокласу в Легніцу (Польща). Перетин кордону Україна-Польща. Транзит територією Польщі. Поселення в готель. Ночівля.
2 день
Сніданок. Переїзд в Берлін (Німеччина).
Екскурсія по Берліну - динамічному і неймовірно багатоликому місту, яке по праву може вважатися одним з найцікавіших місць на карті Європи. У центрі міста зосереджені його основні пам'ятки: Бранденбурзькі ворота - символ возз'єднаного теперішнього Берліна, Рейхстаг, Берлінський Кафедральний собор, Червона Ратуша, площа Александерплатц і, звичайно, знаменитий острів музеїв. Спробуйте відчути з якою силою у Берліні переплітаються минуле, сьогодення і майбутнє: в архітектурі, у світогляді і в способі мислення.
Нічний переїзд в Амстердам (Нідерланди).
3 день
Зранку приїзд. Екскурсія по Амстердаму - столиці Нідерландів, одному з найбільших історичних міст Європи, що зберегли багаті культурні традиції. Одна з найбільших торгових столиць Європи, цитадель культури та мистецтва, країна з відомими кава-шопами. Ви побачите район Червоних ліхтарів, і, зрештою, отримаєте задоволення просто від прогулянок по вулицях цього красивого і затишного міста, з його численними каналами і середньовічними будинками. Факультативна прогулянка на кораблику по каналах міста. Поселення в готель. Ночівля.
4 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Брюссель (Бельгія).
Екскурсія по Брюселю - прекрасному, багатому історією, розкішному та затишному місту. Тут Ви зможете відвідати численні музеї не лише художників і архітекторів, але й коміксів; здивуватися ексцентричному вигляду знаменитої статуї-фонтану Пісяючий хлопчик; прогулятись лабіринтами вузеньких середньовічних вуличок, що оточують одну з найкрасивіших площ у Європі - площу Гранд Плас. А на завершення поблукайте магазинами у пошуках традиційних сувенірів, таких як бельгійський шоколад і мереживо. За бажанням ви зможете факультативно відвідати парк “Міні-Європа”.
Нічний переїзд в Прагу (Чехія).
5 день
Зранку приїзд. Пішохідна екскурсія по Празі. Ви поринете в атмосферу древнього міста: Градчани, Старе місто, собор Віта, Карлів міст та диво техніки – годинник Орлой – все це зачарує вас красою та давньою історією. Після екскурсії ви матимете можливість прогулятись вуличками Праги, відвідати сувенірні крамнички міста та випити справжнього чеського пива. Вільний час. Поселення в готель. Ночівля.
6 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Львів.


У вартість туру входить:

 • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
 • Супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
 • Проживання по маршруту (готель 2* - 3*);
 • Харчування (згідно програми);
 • Медичне страхування;
 • Оглядові екскурсії, вказані в програмі.

Додатково оплачуються:
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
 • Проїзд в громадському транспорті;
 • Факультативні екскурсії, рекомендовані програми;
 • Особисті витрати;
 • Візовий центр - 250 грн, якщо місце прописки не у Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Закарпатській, Волинській, Рівненській області;
 • Оформлення візи 35 € (крім пенсіонерів, дітей до 18 років та студентів денного стаціонару до 21 року); ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!
© 2011-2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook