English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Тури вихідного дня


Чарівність Європи


Країни: Польща - Чехія - Німеччина
Міста: Краків - Прага (3 ночі) - Замок Сихров - Карлові Вари або Замок Чеський Крумлов + Чеський Крумлов - Дрезден - Мейсен - Берлін

Чеський Крумлов, Чехія Чеський Крумлов, Чехія
Чеський Крумлов
Чеський КрумловДати початку та закінчення
Тривалість,дні
Ціна за оду особу
23.12.2012 – 29.12.2012
7
тур відбувся

1 день
Реєстрація на паркінгу ж / д вокзалу у Львові. Виїзд зі Львова автобусом в 8:30. Перетин українсько-польського кордону. Переїзд в Краків. Вечірня ознайомча пішохідна екскурсія «Стародавній Краків». «Це місто велике і прекрасне, з величезною кількістю будинків, жителів, базарів, виноградників і садів» - так писав про Краків в XII столітті арабський географ Аль-Ідрісі. І не багато змінилося з того часу. Краків, королівське місто продовжує захоплювати прибувають в нього гостей. Огляд середньовічних міських фортифікацій з воротами і Барбаканом, Головної Ринкової Площі, Суконних Рядів, Маріацького Костелу, Ягеллонського Університету, в якому навчався Микола Коперник і Папа Римський Ян Павло II. Поселення в готелі 3 *. Ночівля.

2 день

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Прагу. Розміщення в готелі 3 *. Пішохідна екскурсія по Старому місту (екскурсійний збір - 10 €). Прагу недарма називають серцем Європи. Вона не схожа ні на одне місто світу. Лише Прага є унікальним місцем зосередження чудових архітектурних пам'ятників, готичних замків і фортечних споруд, вузьких звивистих вуличок і величезних площ, мощених бруківкою. Не варто забувати і про дивовижні природні ландшафти чеської столиці та її околиць. Навіть самий досвідчений турист знайде в Празі щось цікаве для себе. Для бажаючих пропонуємо прогулянка на пароплаві по романтичній річці Влтава з обідом "шведський стіл" (25 € / дор., 20 € / діти до 12 років). Самостійне повернення в готель. Ночівля.

3 день

Сніданок. Для бажаючих пропонуємо поїздку в Замок Сіхров (20 € / дор., 10 € / діти до 12 років, вх. Квитки опл. Доп-но взр./280 крон, діти до 12 лет/210 крон). Замок розташований в мальовничому краї північної Богемії, який називається Чеським раєм. Останні господарі замку - представники французького роду Роганов. Окрасою замку служать чудові князівські та королівські покої, оформлені в стилі бароко і рококо з дивними стелями і старовинної різьбленими меблями, над створенням якої чеські майстри працювали понад 30 років. Вражає найбільша серед французьких пологів портретна галерея таких особистостей, як Людовик-XIV, пані де Шеврез, мадам де ля Мот, Філіп Орлеанський, а також представників французької Бурбонської династії. Розповідь про багатющу історії великого роду допоможе Вам зануритися в романтичну епоху Олександра Дюма. Огляд інтер'єрів, включаючи не тільки особисті і парадні покої, але і знамениті королівські апартаменти і Велику їдальню, резиденцію великого роду Роан, принців крові, двоюрідних братів французьких королів - замку Сіхров.
Повернення в Прагу. Пішохідна екскурсія по Празький Град (екскурсійний збір-10 €). Празький град - це і національний символ, і центр столиці, і предмет особливої ​​гордості чехів. Страговський монастир, скарбниця Лоретта, Празький Град, собор св. Віта, Президентський палац, «Золота вуличка», Карлів міст з загадуванням бажань. Вільний час. Увечері відвідати шоу «Співаючі Фонтан» в Празі (15 € / дор., 10 € / діти до 12 років), www.krizikovafontana.cz. Співаючі фонтани представляють собою дивний калейдоскоп водного, світлового та сценічного шоу, яке захоплює глядачів з усього світу. На сцені Співаючих фонтанів ожили численні сценічні проекти: використання водних і світлових ефектів народжують оригінальні шоу, музичні композиції, покладені на класичну музику і сучасні хіти. Починаючи з 2000 року, успіхом і визнанням у глядачів користуються композиції, що використовують фільмові проекцію на водний екран. Повернення в готель. Ночівля.

4 день

Сніданок. Вільний день. Пропонуємо екскурсії на вибір (за погодженням з керівником групи):

1. Екскурсія в місто - курорт Карлові Вари і на Королівський пивзавод "Крушовіце" (40 € / дор., 25 € / діти до 12 років) з дегустацією декількох сортів пива в необмеженій кількості (ТІЛЬКИ для дорослих! Вхідний квиток з сувеніром -15 € ). Карлові Вари - курорт міжнародного значення, відомий своїми термальними джерелами, перший з яких був відкритий в 14 в., Засновником якого був чеський король і римський імператор Карл 4. Оглядова пішохідна екскурсія по старій частині міста, дегустація води з цілющих термальних джерел. А також Ви зможете самостійно піднятися на фунікулері на оглядову вежу «Діана». Можливість скупатися в басейні з термальною водою в готелі Termal 3 * (100 крон / 1:00, мати з собою купальний приналежності). Вільний час. ПОДАРУНОК ФІРМИ * (при замовленні факультативної екскурсії): відвідування заводу "ЯНА БЕХЕРА" з дегустацією цілющого напою бехеровки.Повернення в Прагу. 
2. Подорож на цілий день в серце Південної Чехії:замок Глубока-над-Влтавою + р. Чеський Крумлов + відвідування фірмового магазину з сертифікованим «Чеським гранатом» від єдиного власника відкритої розробки чеського граната в світі (45 € / дор., 35 € / діти до 12 років) Ця екскурсія підтверджується при замовленні туру для груп не менше 25 осіб. Відвідування замку споруди ХІІІ століття Глубока над Влтавою (вхідний квиток 270 крон / дор., 190 крон / діти до 12 років).Замок Глубока над Влтавою вважається самим романтичним і самим відвідуваним замком на території Чеської Республіки. Його унікальність полягає в тому, що він є єдиним замком у Чехії, виконаним у стилі англійської готики, хоча насправді є копією Віндзорського замку в Англії. Сьогодні тут знаходиться найбільша колекція гобеленів в Чеській Республіці. Замок містить багатющу колекцію голландського живопису XVI-XVII століть, зброї, порцеляни, скла та меблів. Відвідувачі зможуть побачити багату дерев'яну облицювання стін, безліч дорогоцінних знарядь і броні в збройовій палаті. Навколо замку розбитий прекрасний англійський парк з рідкісними видами дерев. На території, прилеглій до фортеці, розташовані заповідники і мисливські замки.
Переїзд в Крумлов, близько 40 км. Можливість пообідати за додадкову плату в кафе з нац.кухней ~ 10 €. Відвідування ювелірного магазину від кооперативу «Granát, duv Turnov », де можна купити справжній« Чеський гранат ». Чеські гранати, відомі у всьому світі як богемські, славляться своєю витонченістю і красою. Жоден камінь на землі, навіть рубін, не має такого дивовижного червоного кольору, як чеський гранат. Гранат найбільш повно виражає головні містичні властивості дорогоцінних каменів: вкрадений, він сприяв загибелі свого незаконного власника; куплений, він перетворюється в талісман через багато років; подарований або переданий у спадок, він стає добрим чарівним каменем. Чарівний і незабутній місто - Чеський Крумлов. Оглядова пішохідна екскурсія.Тричі річка Влтава, перепліваючись, повертається майже на теж саме місце, щоб оточити історичний центр міста. Окрім краси видимою, Вас напевно зачарує атмосфера міста, який, здається ані трохи не змінився за останні кілька сотень років. Ті ж казкові будиночки, вузькі провулки, корчми з відкритими вогнищами і ті ж ремесла. Його винятковість підтверджує той факт, що всесвітня організація ЮНЕСКО включила весь середньовічний міський ансамбль в списки найбільш гідних уваги європейських міст відразу слідом за Венецією. Чешскокрумловскій град є самим великим у Чехії після Празького граду. Повернення в Прагу. Ночівля. 

5 день

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Дрезден. Екскурсія по Дрездену, який ще називають Флоренцією на Ельбі (екскурсійний збір - 10 €). Місто знаменитий своєю архітектурою і музеями. Це і скарбниця саксонських князів, і збройна палата, яка є однією з найбільших в Європі, поряд з Мадридом і Віднем, і, звичайно ж, галерея Старих майстрів, з полотнами Рафаеля, Тиціана, Рубенса, Веласкеса і багатьох інших, галерея Нових майстрів , музей гігієни зі скляним людиною, музей порцеляни. Дрезден - одна з найбільших культурних столиць Європи. Вільний час в Дрездені або для бажаючих пропонуємо факультативну поїздку в Мейсен (20 € / дор., 15 € / діти до 12 років). Під час екскурсії ми побачимо Мейсенський собор Св. Іоанна Богослова, палац і замок Альбрехтсбург, Замок Зібенайхен, Ратушу, колодязь Генріха, Ворота сукнарів, і багато церкви і собори цього прекрасного міста. Збір групи. Переїзд. Поселення в транзитному готелі. Ночівля.

6 день

Ранній сніданок в готелі. Вільний день або рекомендуємо екскурсію до Берліну (35 € / дор., 25 € / діти до 12 років) - виїзд в 7:00. Приїзд в Берлін. Пішохідна оглядова екскурсія охоплює основні пам'ятки міста. Ніколайфіртель - найстаріший житловий квартал Берліна, який існує з XIII століття. У його центрі знаходиться неоготична церква Святого Миколая - найдавніша церква міста. Зруйнований Другою світовою війною квартал був відтворений в тому вигляді, в якому існував до руйнування. Ряд невеликих житлових будинків, переважно навколо церкви, був зведений заново у своїх історичних формах. Тут ми дізнаємося звідки починався Берлін, де розташовані найкращі ресторани з німецькою кухнею і що означає слово «Еisbein». На площі Александрплац ми побачимо чудовий фонтан Нептуна, дізнаємося про історію створення Александрплатц та цікаві факти будівництва телевізійної вежі. Потім ми відправимося на музейний острів на якому знаходяться 5 найвідоміших музеїв міста: Пергамський музей (Pergamon), Старий і Новий музеї (Altes Museum und Neues Museum), Стара Національна галерея (Alte Nationalgalerie), музей Боде (Bode-Museum). Острів музеїв знаходиться в списку ЮНЕСКО як культурне надбання людства. В музеях зібрано унікальні колекції, що принесли Берліну славу «Афін на Шпрее». Оглянемо Берлінський Собор і поговоримо про особливості його архітектури. За нинішнім Королівському, а в минулому Собачому мосту перейдемо (а по дорозі дізнаємося чому міст так називався) на Унтер-ден-Лінден - знамениту берлінську вулицю, де оглянемо Форум Фрідеріціанум-архітектурний комплекс, що складається з красивих величних будівель XVIII століття, дізнаємося більше про життя легендарного Фрідріха Великого і здивуємося історії собору Святої Ядвіги. Окремо торкнемося теми Третього Рейху та оглянемо пам'ятник, що знаходиться під землею. Дізнаємося які статуї стоять біля будівлі Арсеналу і що знаходиться в Вартові. Оглянемо найкрасивішу берлінську площа - Жендарменмаркт і побачимо головні визначні пам'ятки Берліна, виконані з шоколаду. Перебуваючи у Французькому кварталі, дізнаємося його історію і відповідь на питання: «Чому ж так багато французів виявилося в Берліні?» Потім дізнаємося де знаходиться бункер Гітлера і що було раніше на місці меморіалу жертвам голокосту. Оглянемо сучасну архітектуру на Потсдамській площі. Пройдемо по сліду берлінської стіни, поговоримо про період холодної війни і про життя в розділеному місті. Від Бранденбурзьких воріт - архітектурного символу Німеччини - прямуємо в меморіалу радянським воїнам. Поговоримо про другу світову та період Третього Рейху і побачимо як виглядав Берлін навесні 1945 року. Підійдемо до Рейхстагу, де дізнаємося про його історію, тісно пов'язаної з історією Німеччини, про підпалив будівлі і про упакування його в целофан і про те що в ньому знаходиться зараз. 17:30 - виїзд групи з Берліна. Переїзд в транзитний готель. Ночівля.

7 день

Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд на Україну. Перетин польсько-українського кордону. У вечірні години прибуття до Львова - паркінг ж / д вокзалу.
Вартість туру при оплаті:
Дорослі
Діти до 12 років
Більше 5 тижнів
190 €
165 €
Більше 4 тижнів
210 €
180 €
Менше 4 тижнів
220 €
190 €


Увага!
Квитки купуються на потяги, що відправляються зі Львова не раніше 23:00!
ЧАС приїзду групи вважається зразковим і залежить від проходження кордону! У вартість туру входить:
- Проїзд по маршруту: Львів-Краків - Прага - Дрезден - Берлін - Львів
- Проживання в готелі 3 * в 2-3-х місних номерах зі зручностями;
- Харчування - 6 сніданків;
- Ваучер, медична страховка, візова підтримка;
- Супровід представником фірми.
У ВАРТОСТІ:
- Екскурсія по Кракову;
- Екскурсійний збір для дітей до 12 років.У вартість туру не входить:
- Консульський збір - 35 € + 205 грн (послуга візового центру  Республіки Польші) + 30 грн.;
- Проїзд в громадському транспорті;
- Рекомендовані екскурсії; вхідні квитки в екскурсійні центри, музеї і т.д.;
- Особисті витрати;
- Харчування обід / вечеря (вартість на вимогу);
- Автобусне обслуговування у вільний час 


Консульський  збір (35 євро) не оплачують:
діти до 6 років
діти до 18 років при наявності оригіналу довідки з місця навчання
Студенти стаціонарної денної форми навчання до 21 року при наявності довідки з місця навчання
Пенсіонери при наявності копії пенсійного посвідчення

ТРЕБА ЗНАТИ!
- При оформленні документів для польської візи обов'язково подається з пакетом документів для дитини (до 18 років)ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА РОБОТУ МИТНИХ І ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ 
А ТАКОЖ ЗА КОРКИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ.
© 2011-2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook