English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
  
Паломницькі тури


Проща до Люрду

+ Купіль у цілющій воді!
+ Відвідування Гроту – місця Об’явлення Матері Божої
+ Піша хода на Вервицю. Хресна дорога!

Країни: Угорщина - Італія - Франція - Чехія
Міста: Падуя - Генуя - Люрд - Лізьє - Невер - Париж - Прага


Проща до Люрду Паломництво до Люрду
Люрд, Франція
Люрд, ФранціяДата початку туру
Тривалість, днів
Ціна за одну особу, €
22.10.2018
10
455

Програма паломницького туру до Люрду:

1 день
9:00 - виїзд зі Львова. Перетин кордону Україна-Угорщина.
Переїзд в Падую (Італія).
2 день
Приїзд в Падую (Італія).
Падуя - живописне місто з безліччю історичних, святих та просто красивих місць: Площа Ербе, Брама Савонарола, Церква Сан Гаетано, Церква Св. Юстини, Вежа Спекола, Катедральний собор, Базиліка святого Антонія Падуанського, в якому зберігаються унікальні мощі покровителя міста. Протягом багатьох століть Базиліка святого Антонія є центром релігійного і культурного паломництва, куди з усієї Європи з'їжджаються мільйони паломників.
Туристи мають можливість відвідати прекрасне італійське місто, в якому жили і творили представники різних творчих професій. Тут Ви побачите знамениту капеллу розписану геніальним Джотто, прогуляєтесь по унікальних аркових вуличках та відчуєте колоритну і неповторну красу Італії.

Божественна літургія.
Переїзд та поселення в готель. Ночівля.
3 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до Генуї (Італія).
Батьківщина видатного мореплавця Колумба - Генуя завжди вражає туристів колоритним узбережжям. Звідти тінисті лабіринти провулків ведуть до дивовижного символу міста - Палац Сан Джоржо (1260р.). Цей храм знаменитий своєю чудовою оздобою. У старовинному центрі знаходиться і Собор Сан-Лоренцо (ІІІ ст), зведеного Святим Лаврентієм. Головний скарб собору Сан-Лоренцо, вважається унікальна капелла Сан-Джованні (1450-1465) в якій трепетно зберігаються мощі Івана Хрестителя, двоюрідного брата Ісуса Христа, привезені під час одного з легендарних Хрестових Походів...
Нічний переїзд до Люрду (Франція).
4 день
Приїзд до Люрду (Франція).
Люрд - чудодійне місце у Франції і найвідвідуваніше паломницьке місто у Європі. Перше чудо трапилось, ще в давньому 1858 році з 14-річною дівчиною Bernadette Soubirous, яку церква згодом канонізувала. З тих пір Люрд приймає мільйони паломників із щирою молитвою та надією на зцілення. Прогулюючись елегантними вуличками Люрда паломники та туристи можуть придбати різноманітні релігійні атрибути та обереги.
Поселення в готель згідно правил з 14:00.
Божественна літургія у золотокупольній українській церкві — єдиній у Люрді. Церква збудували і освятили у 1982 році.
Відвідування Гроту – місця Об’явлення Матері Божої.
Купіль у цілющій воді. Доторкнутися до святого місця, оконутись у джерелі свяченої води у печері, де з'явилася Богородиця та отримати фізичне і душевне зцілення - притягує нескінчений потік паломників, які тягнуться до Віри і прагнуть очистити свої душі.
Піша хода на Вервицю. Хресна дорога
.
Ночівля.
5 день
Сніданок.
Божественна літургія.
Відвідування Гроту – місця Об’явлення Матері Божої.
Купіль у цілющій воді.
Піша хода на Вервицю.

Ночівля.
6 день
Раннє виселення з готелю. Переїзд в Невер (Франція).
Невер - місто у провінції Бургундія, яке традиційно славиться своїми виноробами та місцевим виробництвом витонченї французької порцеляни. Тут можна придбати чудову «блакитну порцеляну» місцевого виготовлення на будь-який смак. Свій райський куточок знайдуть тут і гурмани хорошого вина.
Але в першу чергу Невер місто високого мистецтва і скульптури. Чудова архітектура дихає столітньою історією: вежа Порті-дю-Круа (XIV століття) Герцогський палац (XII ст.), кафедральний собор Сен-Сір-Сен-Жюлі, церква Сент-Етьєн, тріумфальна арка Порті-деПарі. Тут ми відвідаємо відому каплицю монастиря Сен-Жульдар, де покоїться нетлінне тіло святої Бернадетти Субіру.

Переїзд та поселення в готель. Ночівля
.
7 день
Сніданок. Переїзд в Лізьє (Франція).
Відвідування монастиря Сестер Кармелітанок, у якому покояться цілющі мощі Святої Терези від Дитяти Ісуса, Квітку з Лізьє.
Божественна літургія біля мощей Святої Терези.
Переїзд в Париж (Франція). Вільний час в Парижі!!!
  • екскурсія на Ейфелеву вежу - найвідомішу та легендарну архітектурну пам`ятку Парижу, що являє собою символ сучасної Франції. Споруджена за проектом відомого французького інженера А.Г. Ейфеля у 1889 році ажурна та легка на вигляд вежа стала символом не тільки Парижу, але й усієї Франції. Ейфелева вежа - легенда-пам'ятник. Тут співала знаменита Едіт Піаф, тут знімають романтичні кінофільми, тут призначають побачення та закохуються! (За додаткову плату)
  • вечірню прогулянку на кораблику по Сені.
    Ви зможете відчути та побачити всю яскраву нічну красу Парижу, послухати мелодійні французькі мотиви та поспостерігати за неймовірною ілюмінацією нічного міста, яке закохає Вас в себе назавжди. (За дод. оплату)
Поверення в готель. Ночівля.
8 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Оглядова екскурсія по Парижу. Париж - місто, яке важко описати. Париж потрібно побачити, відчути та полюбити. Побачити не тільки Ейфелеву вежу, якою марять усі туристи, але й легендарний Нотр-Дам (Собор Паризької Богоматері), резиденцію французьких монархів - Лувр, острів Сен-Луї, Єлисейські поля, вежу Монпарнас, Міст Олександра III, королівську каплицю Сен-Шапель, Тріумфальну арку, Сакре-Кер (Найбільший собор Франції), Палац Гарньє, Мулен Руж, а біля Парижу - Версаль (резиденція французьких королів). А також відчути ранковий запах кави разом із справжніми круасанами, п'янкий запах смажених каштанів в старовинному кварталі...
Переїзд та поселення в транзитний готель. Ночівля.
9 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Прагу (Чехія). Поселення в готель. Вільний час... Ночівля
10 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Виїзд до Львова.


Люрд Франція Хресна дорога. Люрд Люрд Церква

У вартість входить:
  • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
  • Супровід керівника та духівника;
  • Проживання по маршруту в готелях;
  • Харчування (сніданки).
Додатково оплачуються:
  • Медичне страхування;
  • Вхідні квитки при необхідності


Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про Люрд!© 2011-2018 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook