English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Паломницькі тури


ПАЛОМНИЦТВО ПО СВЯТИХ МІСЦЯХ
ПАЛОМНИЦТВО з нагоди 101-річчя від об’явлень Матері Божої у ФАТІМІ!!!

+ Екскурсії по Барселоні, Празі..
Країни: Італія - Іспанія - Португалія - Франція - Чехія
Міста: Падуя - Монтсеррат - Барселона - Фатіма - Сантьяго-де-Компостела - Гарабандал - Люрд - Невер - Прага


Проща до Люрду Паломництво до Люрду
Паломництво до Фатіми
Люрд, ФранціяДати початку та завершення туру
Тривалість, днів
Ціна за одну особу
08 - 20 травня 2018
13
590 €

Програма паломницького туру до Фатіми:

1 день
09:00 - виїзд зі Львова. Перетин кордону Україна - Угорщина.
Нічний переїзд в Падую (Італія)
2 день
Приїзд в Падую (Італія).
Падуя - живописне місто з безліччю історичних, святих та просто красивих місць: велична Площа Ербе, геніальна Брама Савонарола, просочена духом століть Церква Сан Гаетано, красива Церква Св. Юстини, розкішна Вежа Спекола, Катедральний собор, Базиліка святого Антонія Падуанського, в якому зберігаються унікальні мощі покровителя міста. Протягом багатьох століть Базиліка святого Антонія є центром релігійного і культурного паломництва, куди з усієї Європи з'їжджаються мільйони паломників.
Туристи і паломники мають можливість відвідати прекрасне італійське місто, в якому жили та творили колоритні представники різних творчих професій. Тут Ви побачите знамениту капеллу розписану геніальним Джотто, прогуляєтесь по виняткових аркових вуличках і відчуєте дивовижну і неповторну красу Італії.

Переїзд та поселення в транзитний готель. Ночівля.
3 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд на територію Іспанії.
Красива країна на узбережжі Середземного моря особливо живописна весною. Огляд околиць Іспанії, безумовно, є улюбленим заняттям туристів під час подорожі.
Поселення в готель. Ночівля.
4 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд на священну гору Монтсеррат (Іспанія).
Священна гора Монтсеррат у Іспанії відкриває туристам фантастичні панорами, аналогів краси, якої немає в усій Європі. На фоні величезних округлих кам'яних валунів на висоті 750 метрів над рівнем моря стоїть дивовижний Бенедиктинський монастир, що уособлює відчуття могутності людського духу. В базиліці Бенедиктинського монастиря зберігається головна святиня іспанської Каталонії - чудотворна «Чорна Мадонна».
За древньою легендою Чорну Мадонну знайшли хлопчики-пастушки ще в 880 році. І з того часу Діва Марія творить чудеса. Все, що людина щиро попросить у Мадонни - завжди збувається!
І сьогодні до знаменитого монастиря сходяться паломники з усієї Європи: послухати хор, оглянути надзвичайну художню колекцію монастиря (роботи художників Пікассо, Караваджо, Ель Греко, Далі, Моне) та торкнутись до чудотворної фігури Діви Марії (XII століття).
Безліч красивих туристичних маршрутів і стежок - чудовий спосіб відпочити душею і тілом. Щоб відчути всю унікальну велич гори Монтсеррат (у перекладі означає "розрізані гори") бажано скористатися канатною дорогою.
Перед відїздом рекомендуємо придбати фірмовий лікер Montserrat!


Переїзд в Барселону (Іспанія).
Пішохідна екскурсія по Барселоні, яка зовсім не схожа на жодне інше місто Європи. Архітектура легендарного модерн-майстра Антоніо Гауді робить Барселону винятково кольоровим та радісним містом на узбережжі моря, яке вабить на відпочинок сотні тисяч туристів щороку.
Стародавній Собор Саграда Фамілія, живописний парк Гуеля, бульвар Ла Рамбла, площа Іспанії і Каталонії, готичний квартал (старовинний середньовічний квартал Старого міста), пам'ятник Христофору Колумбу, Кафедальний собор та багато іншого чекає на туристів. Ви зможете зануритись в дивовижний світ - світ яскравого архітектора Гауді. Барселона відома у Європі своїми численими музеями з цікавими фондами та рідкісними виставковими залами. Рекомендуємо усім скуштувати справжнього іспанського вина - враження вас приємно здивують.

Нічний переїзд в Фатіму (Португалія)
5 день
Приїзд до Фатіми (Португалія)
Фатіма - це місце, де Богородиця вперше (13 травня 1917 року) з’явилася трьом пастушкам - Лусії Сантуш, Франсішко та Жасінт. 13 числа кожного місяця Богородиця з’являлася дітям, відкриваючи їм «Три таємниці».
Фатіма (заснована ще в XV ст.) з колись маленького провінційного португальського містечка перетворилася на центр християнської надії та паломництва християн з усього світу. Адже після останнього явлення миттєво рознеслася звістка про чудесні зцілення людей, які повірили та прийшли разом з пастушками.
Поселення в готель. Ночівля.
6 день
Сніданок.
МОЛИТОВНА ПРОГРАМА В ФАТІМІ
Сьогодні потоки паломників в Фатімі зустрічає білосніжна 70-ти метрова Базиліка Фатімської Божої Матері. А сама будівля храму, яка стоїть на величезній площі, також приголомшливо красива: величні храмові споруди з вітражами, красивий вівтар, витончені статуї святих. Центром притяжіння паломників є каплиця, споруджена на місці об’явлення Богородиці та храм Пресвятої Богородиці, де спочиває прах пастушків. З усіх куточків Європи до Фатіми прибувають люди з великою надією, попросити Божої ласки, заступництва Божої Матері та складають їй обітниці. Ночівля.
7 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Сантьяго-де-Компостела, (Іспанія)
Магічна енергетика середньовічного міста заворожує і дивує своєю дивовижною архітектурою, яка потопає у квітах і живописних парках. Старовинний собор святого Якова має унікальний древній обряд (700р.) розгойдування величезного кадила (ботафумейро/Botafumeiro). Юрби паломників кружляють лабіринтами вуличок та площ, щоб отримати в бюро паломників сертифікат, що вони таки досягли своєї паломницької мети в Іспанії.
МОЛИТОВНА ПРОГРАМА
Переїзд в маленьке село в Кантабрійських горах північної Іспанії - Сан Себастіян де Ґарабандал (Іспанія). Сан Себастіян де Ґарабандал - затишне провінційне село в Іспанії, до якого веде єдина звивиста дорога через заповідні гірські місця. Саме тут у мальовничому куточку Іспанії Богородиця, відома як «Божа Матір Гори Кармель», явилася простим дівчаткам червні 1961 року. З тих пір тисячі паломників християн прямують у цей віддалений куточок на Землі, щоб відчути душевний трепет від перебування на святому місці.
Поселення в готель. Ночівля.
8 день
Сніданок. Виселення з готелю.
МОЛИТОВНА ПРОГРАМА
Відпочинок на морі!
Переїзд в Люрд (Франція). Поселення в готель. Ночівля.
9 день
Сніданок.
Люрд
– чудодійне місце у Франції і найвідвідуваніше паломницьке місто у Європі. Перше чудо трапилось, ще в давньому 1858 році з 14-річною дівчиною Bernadette Soubirous, яку церква згодом канонізувала. З тих пір Люрд приймає мільйони паломників із щирою молитвою та надією на зцілення. Прогулюючись елегантними вуличками Люрда паломники та туристи можуть придбати різноманітні релігійні атрибути та обереги.

Божественна літургія у золотокупольній українській церкві - єдиній у Люрді.
Церкву збудували і освятили у 1982 році.
Молитва на Вервиці. Хресна дорога. Купіль у цілющій воді.
Ночівля.
10 день
Сніданок.
Божественна літургія
Молитва на Вервиці. Хресна дорога.
Купіль у цілющій воді:
Доторкнутися до святого місця, оконутись у джерелі свяченої води у печері, де з'явилася Богородиця та отримати фізичне і душевне зцілення - притягує нескінчений потік християн та паломників, які линуть до Віри і прагнуть очистити свої душі.
Ночівля.
11 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Невер (Франція).
Невер - місто у провінції Бургундія, яке традиційно славиться своїми виноробами та місцевим виробництвом витонченї французької порцеляни. Тут можна придбати чудову «блакитну порцеляну» місцевого виготовлення на будь-який смак. Свій райський куточок знайдуть тут і гурмани хорошого вина.
Але в першу чергу Невер місто високого мистецтва і скульптури. Чудова архітектура дихає столітньою історією: Герцогський палац (XII ст.), вежа Порті-дю-Круа (XIV ст.), кафедральний собор Сен-Сір-Сен-Жюлі, церква Сент-Етьєн, тріумфальна арка Порті-де-Парі...
Тут ми відвідаємо каплицю монастиря Сен-Жульдар, де покоїться нетлінне тіло святої Бернадетти Субіру.

Переїзд та поселення в готель. Ночівля.
12 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Прагу (Чехія)
Романтична вечірня екскурсія по Празі. фотографії з Праги Вас приголомшить велична атмосфера древнього міста Чехії, яке увібрало в себе різні культури Європи. Найпопулярніші туристичні місця Праги: Градчани, Старе місто, Вацлавська та Старомістська площа, неповторний собор Віта, романтичний Карлів міст, диво техніки - унікальний годинник Орлой. Все навкруги схоже на прекрасні декорації сцен із романтичної давньої казки.
Після екскурсії ви матимете можливість прогулятись чудовими вуличками Праги, відвідати яскраві сувенірні крамнички Старомістської площі та випити справжнього чеського пива у кафе чи ресторані, які напрочуд колоритні у центрі Праги. Туристи часто люблять повертається до Праги, щоб зануритись у це виняткове місто Європи з давньою історією.

Поселення в готель. Ночівля.
13 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд у Львів.

ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ: 590 € / особи - ціни вказані у іноземній валюті лише з інформаційною метою і до реклами не відносяться. Всі фінансові операції проводяться лише у гривні по комерційному курсу на день оплати.

Паломницький тур до Фатіми Паломництво Кампостела Монтсеррат Іспанія

У вартість входить:
  • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
  • Супровід керівника та духівника по всьому маршруту;
  • Проживання по маршруту в готелях 3*;
  • Харчування (сніданки);
  • Оглядові екскурсії, вказані в програмі.
Додатково оплачуються:
  • Медичне страхування;
  • Відкриття візи (за відсутності біометричного паспорта).


Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про священну гору Монтсеррат :)© 2011-2018 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook