English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Тури до Італії


Тур по святих місцях Італії

Святе місце - Ватикан
Вічне місто -
Рим
+ святі Літургії
Країни: Італія
Міста: Падуя - Ассізі - Рим - Ватикан - Мугнано - Неаполь - Барі - Монте-Сант-Анджело - Сан Джовані Ротондо - Ланчано - Лорето - Сан-Марино


Паломництво до Риму Італія Святі місця Італії
Паломництво до Риму, Італія
Святі місця ІталіїДати початку та завершення туру
Тривалість, дні
Ціна за одну особу, €
13 - 22 березня 2019
10
395

Програма паломницького туру до Італії:

1 день
9:00 - Виїзд зі Львова. Дорога до кордону, перетин кордонів. Нічний переїзд в Падую.
2 день
Переїзд до Падуї (Італія). До живописного міста з безліччю історичних та просто красивих місць: Площа Ербе, Брама Савонарола, Базиліка святого Антонія Падуанського, Церква Сан Гаетано, Церква Святого Юстини, Вежа Спекола, Катедральний собор...
Маємо можливість оглянути дивовижні церкви побудовані з традиційної червоної необлицьованої цегли та затишні монастирі. Відчуємо особливий душевний трепіт від Святих мощів і величної краси місцвих храмів. Великої уваги заслуговують велична Базиліка святого Антонія, де похований святий Антоній Падевський (в Базиліці відбудеться свята Літургія в українському обряді), а також Кафедральний собор і Абатство святої Джустини, де зберігаються мощі святих апостолів Матея і Луки, а також раритетна Константинопольська ікона Божої Матері. Помолившись і приклавшись до древніх святих ікон, рушаємо далі... Недалеко від старовинної площі Де ла Валає, знаходиться знаменитий санктуарій святого Леопольда Мондіча, який помер в 1942 році, а його нетлінні мощі берігаються в склянній рамці. Біля головної святині храму кожен паломник зможе щиро помолитися. А ще Падуя пишається знаменитою капеллою, яку розписав сам геніальний митець Джотто! Прогулянки по химерних аркових вуличках додають особливого шарму неймовірно красивому місту Італії.

Переїзд та поселення в готель. Ночівля
3 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Ассізі (Італія).
Легендарний проповідник Франциск Ассізький приніс маленькому містечку велику славу. Після довгих пошуків істини Франциск повернувся у своє рідне містечко і заснував у XIIIст. один з найбільших чернечих орденів. Саме тут знаходиться одна з найбільших у Італії католицьких базилік, яка носить ім'я Франциска - велична церква Сан-Франческо. До наших днів тут з трепетом зберігають мощі Святого Франциска, над якими постійно звучать благовійні молитви паломників.
 • Базиліка Святого Франциска, де зберігаються мощі Святого Франциска,
 • Базиліка Святого Клари,
 • Храм Святого Дем’яна.
Переїзд та поселення в готель. Ночівля.
4 день
Сніданок.
Переїзд в Рим (Італія). Поблизу узбережжя Тірренського моря на березі живописної ріки Тібр стоїть древнє як Світ - «Вічне місто». Так називають столицю Італії місто Рим (італ. Roma), яке уже 2800 років велично стоїть на на семи пагорбах, накопичуючи свою архітектурну красу, починаючи з давніх часів Стародавнього Риму.
Щоб оглянути усі історичні пам'ятки Риму - одного з найстаріших міст світу, потрібно, мабуть, цілий тиждень. Головні архітектурні скарби Риму - це, однозначно, винятково розкішний Ватикан, живописний Фонтан Треві, вишуканий Пантеон, безсмертний Форум, легендарний Капітолійський пагорб та грандіозний Колізей.
Пройтись колоритними римськими вуличками, де у давнину прогулювався сам Цезар та Мікеланджело - мрія кожного туриста.


Знайомство з святинями Риму:

 • Сходи з дому Понтія Пілата,
 • Храм святого Іоана Хрестителя в Латерано, де зберігаються глави святих апостолів Петра і Павла, де ви побачите стільницю, на якій відбулася Тайна Вечеря.
 • Собор Санта Марія Маджоре, в якому є ясла Христа, а також чудотворна ікона Божої Матері “Рятівниця Римського народу”. В церкві відбудеться свята Літургія в Українському обряді.
 • Церква святого Климента.
Поселення в готель. Ночівля.
5 день
Сніданок.
Переїзд в Ватикан (Італія)

Ватикан - резиденція глави Римської католицької церкви, на сьогодні надзвичайне і святе місце для паломників та туристів з усієї Європи. Ви побуваєте на знаменитій площі Святого Петра, зможете відвідати цікаві музеї Ватикану з їхніми незліченними залами, дивовижними галереями, винятковими бібліотеками, прекрасними внутрішніми двориками та садами і, звичайно, унікальну Сікстинську капеллу, стіни якої розписані фресками видатного Мікеланджело. Обов’язково киньте погляд на Собор святого Ангела та прогуляйтеся по мосту ангелів.
 • Головний Храм Ватикану - це дивовижний собор апостола Павла. В одній з капел величного храму, зберігаються унікальні мощів святителя Івана Золотоустого. Під собором Павла знаходиться Крипта, де зберігаються мощі Святих у тому числі і відомого українського Святого-Великомученика Йосафа.
 • Монастир "З фонтана" - місце мученицької кончини святого Апостола Петра. В церкві цього монастиря зберігаються Верити святого Апостола Петра.
Повернення в готель. Ночівля.
6 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Мугнано (Італія). В затишному містечку Мугнано в одній з древніх церков в скляному саркофазі зберігаються головна реліквія церкви - нетлінні мощі Святої Філомени, біля яких ми будемо спільно молитися.
Переїзд в Неаполь (Італія).
Екскурсія в Неаполі. Вільний час. Головна реліквія у Неаполі кров святого Януарія, що з 1389 року зберігається в соборі святого Януарія. Коли кров у закритій прозорій ампулі виносять з Скарбниці вона з твердого шматочка стає рідкою, а деколи - закипає. Чудо, яке збирає величезну кількість паломників, можна бачити у певні визначені дні року. А у день святого Януарія (покровителя Неаполя) його мощі обносять по Неаполю хресним ходом.
 • У церкві Джезу Нуово у вівтарі зберігаються мощі святого Джузеппе Москаті. За древнім звичаєм, неаполітанці та паломники тиснуть руку рельєфного зображення святого Джузеппе та сповнені вражень, щиро моляться...
Переїзд та поселення в готель. Ночівля.
7 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Барі (Італія). В місті Барі паломники ознайомляться з особливою старовинною базилікою святого Миколая і благовійно помоляться біля мощів відомого Мирлікійського Чудотворця. Його вшановують як чудотворця, а також як покровителя подорожуючих!

Переїзд в Монте-Сант-Анджело (Італія) - найдревніший і найважливіший релігійний центр з унікальною скарбницею паломництва - Гаргано. На легендарній горі Гаргано, де мало місце чотири об’явлення архангела Михаїла, зараз висічена скелястому гроті знаменита християнська святиня Михаїла Архангела. І сьогодні паломники перетинають усю Італію, щоб з трепетом поклонитись святому Михаїлу на високій горі Гаргано.
Переїзд в Сан Джовані Ротондо (Італія). Поселення в готель. Ночівля.
8 день
Сніданок. Виселення з готелю. Старе місто Сан Джовані Ротондо окрім архітектурних пам'яток середньовіччя, славиться церковними скарбницями. Особливу цінність для паломників в Сан Джовані Ротондо представляють нетлінні мощі святого отця Піо. Ще при житті отця Піо прирівнювали до святого, бо здійснював числені чудеса, у тому числі зцілення людей від важких хворб. На його тілі були стигмати (тілесні знаки, що часто з'являються на тілі людини і є дуже схожими на п'ять ран які Христос отримав при розп'ятті). І друга реліквія - чудотворна ікона Санта Маріє делля Граціє (Матері Божої Ласкавої) в однойменному монастирському храмі перед якою впродовж десятиліть навколішки молився святий отець Піо. Помолимось і ми.
Приймаємо участь у вервиці та трепітних нічних чуваннях у величній новозбудованій базиліці, яка вражає своєю пишною архітектурою.


Переїзд в Ланчано (Італія). У VIII столітті місті Ланчано в древній церкві Сан-Легонцій (яка носить імя святого Лонгина - сотника, який проштрикнув своїм гострим списом серце розп'ятого Христа) відбувалося святе Таїнство Євхаристії. Під час якої переломаний Хліб раптом перетворився у плоть, а вино в чаші у густу червону кров. Ланчанськое чудо - визнане католицькою церквою як євхаристійне чудо. Євхаристійне чудо в місті Ланчано - дев'ятнадцятого доказ існування Бога. Відвідування знаменитого храму святого Логина-Сотника у відомому паломникам італійському місті Ланчано, в якому звершилось Євхаристійне чудо (хліб і вино видимим образом під час таїнства Євхаристії перетворилось на Тіло і Кров Ісуса Христа), які і до нині зберігаються в цьому старовинному храмі.
Переїзд та поселення в готель. Ночівля.
9 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Лорето (Італія).
В Лорето паломники переживають благовійні почуття надзвичайного духовного піднесення в Санктуарії Матері Божої, де зберігається дім Пречистої Діви з Назарету та можна оглянути праобраз ікони «Додаток розуму» - статуя Богоматері з кедрового дерева, покритого коштовним намистом. Це унікальний скарб високого сакрального мистецтва минулих столітть.


Переїзд в Сан-Марино - найдревнішу республіку у Європі. Візитною карткою Сан-Марино - є величезні вежі фортеці (Guaita, Cesta, Montale), розташовані на високій горі Монте-Титано. Крихітна республіка у середині Італії багата на історичні пам’ятки (пам'ятник Гарібальді, Ворота Сан-Франческо, Площа Свободи, Церква Св.Павла). Історичний центр Сан-Марино зустрічає туристів розкішною площею Свободи, красивим собором Сан-Марино та церквою Петра. Обов'язково відвідайте панорамну площадку звідки відкривається чудові краєвиди! Навкруги дивовижна атмосфера середньовіччя - високі церкви, могутні фортеці, вузенькі вулиці та химерні провулки.
Ввечері виїзд у Львів.
10 день
Приїзд до Львова.


Колізей Рим паломництво до Ватикану святі місця Італія

У вартість входить:
 • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
 • Проживання по маршруту в готелях;
 • Харчування (згідно програми - сніданки);
 • Супровід духівника та керівника групи.


Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про "вічне місто" :)© 2011 - 2019 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook