English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Паломницькі тури у Грецію


ПАЛОМНИЦТВО В ГРЕЦІЮ ДО СВ.СПИРИДОНА

з відпочинком на морі на острові Корфу!
+ відпочинок на озері Охрид!


Відвідування храмів: Спиридона Триміфунського, цариці Феодори, Іоанна Предтечі...
Паломництво в монастирі МЕТЕОР!

Країни: Македонія - Греція
Міста: Скоп'є - острів Корфу - Ігуменіца - монастир Метеори - Охрид


Паломництво в Грецію Паломництво в Метеори, Греція
Паломництво в Грецію
Паломництво в Метеори, Греція


Дати початку та завершення туру
Тривалість, днів
Ціна за одну особу
16 - 25 вересня 2019
10
500 €
08 - 17 серпня 2019
10
500 €

Програма паломницького туру в Грецію:

1 день
Зранку виїзд паломницької групи зі Львова. Перетин кордонів.
Переїзд в Скоп’є (Македонія).
2 день
Приїзд в Скоп’є (Македонія).
Пішохідна екскурсія по старовинному місту Скоп’є (III століття до нашої ери). Історична частина старого міста схожа на декорації великого іграшкового містечка - мініатюрні та низенькі будиночки розділенні вузькими доріжками. Про величну історію Македонії нагадують статуї майже міфічних особистостей на золотому мості, а також масштабні статуї Філіпа II та його сина Олександра Македонського (висота пам'ятника - 22 метри). Тут народилась засновниця доброчинних місій - черниця Мати Тереза, яка стала сучасним взірцем співчуття і доброти. У Скоп’є панує колоритна атмосфера, де продають запашні албанські кебаби і всюди вирує запах турецької кави. Поселення в готель. Ночівля.
3 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у місто Ігуменіца.
Паромна переправа на острів Корфу (Греція).
Білосніжні будинки острова Корфу витончено підкреслюють дивовижну атмосферу, яка панує на легендарному грецькому острові. А залишки венеціанських фортець та руїни древніх храмів тільки підкреслюють велич історії острова.
Поселення в готель.

За бажанням відпочинок на морі можна мочинати уже сьогодні ;)
Ночівля.
4 день
Сніданок.
Неймовірна природна краса, кам'яні затоки, бірюзове море та легенди ваблять туристів відпочити саме на острові Корфу. Згідно з однієї з легенд, красуні-Німфи завжди приходять купатись тільки до місцевого водоспаду, який славиться найчистішими джерелами. Селище отримало міфічну назву - Німфес.
ВІДПОЧИНОК НА МОРІ
Душевний відпочинок на острові Корфу ви з задоволенням додасте у скарбничку здійснених мрій. Острів корфу - це незабутні спогади про Грецію і гармонію думок на лоні живописної природи!
Ночівля.
5 день
Сніданок.
Екскурсія по місту Корфу
. До архітектурної скарбниці Корфу належать величний храм Спиридона Тріміфунского, цариці Феодори, Іоанна Предтечі, Богородиці Чужинців... Для духовної єдності тут часто організовуються хресні ходи зі святими мощами, які дивним чином зцілюють та допомагають людям від різних недуг. Паломники на острові Корфу відчують гармонію душі та отримають дивовижний відпочинок для тіла.
 • Відвідування величного храму Спиридона Триміфунського.
 • Відвідування соборного храму в ім’я відомої грецької цариці Феодори, де зберігаються її святі мощі.
 • Відвідування храму Іоанна Предтечі.
 • Відвідування храму Богородиці Чужинців.
Повернення в готель.
ВІДПОЧИНОК НА МОРІ
Милуємось чепурним виглядом зелених оливкових гаїв, химерних кипарисових лісів, солодких апельсинових садів і ... продовжуємо душевно відпочивати на охопленому сонцем острові Корфу.
Ночівля.
6 день
Сніданок.
Прекрасний відпочинок на острові Корфу зебезпечується грецькою гостинністю, гірськими панорамами з ароматами хвої, блакитним морем та відмінними пляжами з великої гальки.
ВІДПОЧИНОК НА МОРІ
Відпочинок на Корфу: вражаючі світанки і фантастичні панорами заходу сонця.
Ночівля.
7 день
Сніданок.
Можливість відвідати живописний Мишиний острів та оглянути вражаючий монастир Влахерна в затишному районі Каноні. Відвідування древнього монастиря Пресвятої Богородиці Касопітри, де зберігаються 75 унікальних часток святих мощей. Відвідування найромантичного місця на острові Керкіра - мис Палеокастріца, який славиться своїми красивими панорамами.
ВІДПОЧИНОК НА МОРІ
Прекрасний відпочинок на острові Корфу зебезпечується грецькою гостинністю, гірськими панорамами з ароматами хвої, блакитним морем та відмінними пляжами з великої гальки.
Ночівля.
8 день
Сніданок. Паромна переправа в Ігуменіцу.
Паломництво в монастирі МЕТЕОР. Дивовижна подорож між велетенських кам’яних скель (300 метрів), які підпирають голубі небеса. На цих неприступних скелях розташований легендарний монастирський комплекс візантійської епохи (Х ст.) - Святі Метеори. Велична монастирська держава, побудована на вершинах крутих скель, здається, тягнеться до неба. Метеори це зворушливі панорами кам'яних скель та зелених садів. Споглядаючи Святі Метеори виникає трепетне відчуття душевного захоплення. Восьме чудо світу - Метеори - найпопулярніше паломницьке місце у Греції її серце і душа.
Переїзд на озеро Охрид (Македонія). Поселення в готель. Ночівля.
9 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Оглядова екскурсія по місту Охрид. Це місто з двохтисячолітньою історією розкинулося на горі над однойменним, найглибшим на балканах озером. Місто береже найдавніші пам'ятки культури, архітектури та історії давніх часів людства: фортеця царя Самуїла на найвищій точці Охриду, з фантастичними краєвидами та історичними фактами; древній амфітеатр - пам'ятка знайдена випадково під час розкопок; церква Св. Климента Охридського - до якої можна піднятися з центральної пішохідної вулиці міста. Крім цього багато інших цікавих об'єктів, адже у місті збереглися древні візантійські церкви, археологічний музей та музей писемності.

+ Відпочинок на озері Охрид!
Озеро Орхид - унікальне озеро у Європі, яке дивує своєю природною красою, казковими краєвидами та напрочуд чистою водою.

Запрошуємо факультативно відвідати:
 • монастир Святого Наума - молодшого учня Кирила та Мефодія. Паломники з'їжджаються сюди, щоб поклонитися світовій святині та скуштувати цілющої води. Віруючі з усієї Європи прагнуть потрапити у монастир Св. Наума, де під пірамідальними куполами знаходиться саркофаг з чудотворними мощами Святого Наума. Найголовніша святиня Македонії збудована на скелястому березі озера на горі Галічіцей, яка відома тим, що дає початок цілющим джерелам. Внутрішнє та зовнішнє оздоблення монастиря наповнене роботами знаменитих македонських живописців та архітекторів. Вершиною людського творіння є унікальний іконостас пізнього Середньовіччя, обрамлений витонченою різьбою.
  (екскурсія за додаткову оплату).
Переїзд у Львів.
10 день
Приїзд у Львів


Паломництво в Грецію Паломницькі тури в Грецію Паломництво Греція

У вартість входить:
 • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
 • Супровід керівника групи;
 • Проживання в готелях по маршруту;
 • Харчування (сніданки);
 • Оглядові екскурсії згідно пограми.
Додатково оплачуються:
 • Медичне страхування;
 • Паромна переправа Ігуменіца-Корфу-Ігуменіца (орієнтовно 11€);
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти.


Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про монастирі на Святих Метеорах!© 2011-2019 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook