English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Новорічні тури


Краків і Прага - Супер бліц


Країни: Польща - Чехія
Міста: Краків - Велічка - Прага - Карлові Вари

Карлові Вари, Чехія Краків, Польща
Карлові Вари
КраківДати початку та закінчення
Тривалість,дні
Ціна за оду особу
29.12.2012 – 02.01.2013
5
тур відбувся

1 день
21:00 - Виїзд зі Львова. Перетин кордону. Нічний переїзд в Польщу, місто - Краків.

2 день

Оглядова екскурсія по місту «Королівський шлях» - шлях, по якому протягом багатьох сторіч проїжджали польські королі: місце сплетення легенд ... Найстаріша частина міста - Ринкова площа, один з найстаріших вузів Європи - Ягелонський університет, середньовічний центр торгівлі - торгові ряди, де ми зможемо придбати сувеніри на пам'ять про проведені тут хвилини... І не забудемо, прогулявшись по Королівському замку і помріявши над Віслою, кинути монетку з висоти курганів, щоб знову сюди повернутися і побачити цю незабутню красу... 

У вільний час рекомендуємо відвідати - "Польський Акрополь" - Вавельський замок (дорослі-18 €, діти до 12 років-16 €) - краща пам'ятка культури доби ренесансу, створена відомими європейськими майстрами. Вишукані інтер'єри королівського замку з унікальними колекціями зачаровують своєю красою: коштовності польської корони (зазубрений меч, який, використовувався при коронації польських монархів), розкішні королівські палати з надзвичайно красивими меблями і бельгійськими гобеленами, а королівська геральдика красується колекцією польської зброї та обладунків. 
Переїзд в готель. Розміщення в готелі на території Польщі. Ночівля.
3 день

Ранній сніданок. Виселення з готелю. Рекомендуємо відвідати "Соляні Копальні" Велічки" (дорослі-30 €, діти до 12 років-18 €) - найстаріше соляне підприємство на польських землях, яке функціонувало понад 7 століть, глибокі дев'ятиярусні тунелі, в яких побудовані підземні храми, містки, численні скульптурні твори. Тут ми побачимо чаруючі підземні озера, гроти, прекрасні каплиці і музейну експозицію, яка розповість про історію соляних розробок, а також експонати, які відтворюють атмосферу старовинних легенд, а оригінальна техніка і інструмент - дають можливість відчути чудову силу природи!

Переїзд в Прагу. Пішохідна екскурсія "Прага - місто легенд" - вважається одним з найкрасивіших міст Європи, яке багато століть захоплює і не перестає дивувати! Староміська площа та Астрономічний годинник, чудовий храм Діви Марії перед Тином, легендарний Карлів міст, Золота вулиця, Вацлавська площа, Карлова вулиця .... Всього й не перелічити! Всю цю красу ми, безсумнівно, бачили на картинках, чули про них, але, мабуть, досить мріяти, настав час все це побачити своїми очима... 
Вільний час. Рекомендуємо прогулянку на кораблику по Влтаві (дорослі 30 € / діти до 12 років 18 €). Аперитиви, шведський стіл у супроводі цікавих розповідей екскурсовода .... Ось вони незабутні миті в житті... Розміщення в готелі. Підготовка до Нового Року.


Святкова Новорічна програма!!!!!!!
Самостійне повернення у готель.
Можливе замовлення Новорічної вечері в одному з ресторанів (під запит
).

Вітаємо з Новим 2013 Роком!

4 день

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Празі.
Пропонуємо відвідати на вибір:

"Місто живої води - Карлові Вари" (дорослі 38 € / діти до 12 років 30 €). Наш шлях прямує в одну з наймальовничіших долин в Західній Чехії, в курортне місто - Карлові Вари ... Це царство мінеральних джерел, лікеру Бехеровка, скла та порцеляни. Місто з чудовою архітектурою, спокійним дзюрчанням води, солодким запахом вафель та романтичною музикою курортних оркестрів ... Вільний час для відпочинку. Нам не захочеться залишати ці місця, але пора повертатися до Праги. 
"Королівські Градчани ..." (дорослі 30 € / діти до 12 років -18 €). Градчанська площа, Шварценберзький палац і зміна варти в Празькому граді - резиденції чеських князів.
"Празьке пиво" (дорослі 30 євро / діти до 12 років без дегустації 10 євро). У Чехії пивовар - важлива персона, без нього не обходяться, як і без лікаря, пекаря або священика! Національна гордість, «півічко» - сьогодні налічує величезну кількість рецептів приготування. Кожен гурман знайде свій смак світлого, темного, нефільтрованого або різаного пива. 
20:00 - виїзд на Україну.

5 день

Перетин кордону. Прибуття до Львова орієнтовно в 10:00 — 11:00.

Подарунок від компанії - Пішохідна екскурсія "Тільки у Львові ..." Запрошуємо на прогулянку по середньовічному Львову. Тут завмирає час ... По вузеньких вуличках розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми дзвонами святині ... Костел Успіння, Домініканський Собор, Церква св. Юра ..., гостинно відкриває свої двері підземелля Старої Аптеки, а кожен камінчик на площі Ринок несе через віки свою історію...Вартість туру при оплаті замовлення:
Дорослі
Діти до 12 років
До 24.10
188 €
168 €
До 11.11
208 €
188 €
Після 11.11
218 €
198 €

ШТРАФНІ САНКЦІЇ:
 • При відмові від туру до 10.10.2012 року штраф — 30 € з особи.
 • При відмові від туру від 11.10.12 до 10.11.12 року штраф - 70 € з особи.
 • При відмові від туру з 10.11.12 до 01.12.12 штраф - 70% вартості туру.
 • При відмові від туру від 02.12.2012 чи пізніше штраф - 100% вартості туру.
 • Консульський Збір НЕ повертається після подачі документів.

У вартість входить:

 • проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
 • візова підтримка;
 • проживання в готелі 3*, сніданок;
 • оглядові екскурсії по програмі;
 • супровід гіда-керівника групи;
 • страхівка (групова)

У вартість не входить:

 • рекомендовані програми;
 • вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
 • НОВОРІЧНА ВЕЧЕРЯ (програма за запитом) (Новорічна вечеря замовляється при бронюванні туру);
 • проїзд в громадському транспорті;
 • особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
 • консульський збір - 35 € (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років ... згідно договору про спрощення візового режиму). ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ.
Увага! Згідно вимог Генерального консульства Польщі, з 01.10.2012 при подачі документів заявників необхідно надати ОРИГІНАЛИ внутрішніх паспортів заявників, а також ОРИГІНАЛИ довідок з Пенсійного фонду або ОРИГІНАЛ Пенсійного посвідчення. Після пред'явлення Оригінали паспорта України і Пенсійних посвідчень ПОВЕРТАЮТЬСЯ.

 ВАЖЛИВО!  Документи приймаються до 04.12.2012 року.

© 2011-2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook