English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур

   


Організація поїздок на Міжнародні фестивалі у Європі

Екзотичні тури

Людей завжди манить щось незвідане та дивовижне. Не виключенням є і туристи, які у пошуках нових пригод та відчуттів все частіше відають перевагу подорожам в екзотичні країни. У світі існує багато цікавих та унікальних, а подекуди таємничих та інтригуючих місць для екзотичного відпочинку. Зараз можна без зайвих турбот підібрати тури у будь-яку екзотичну країну світу, а також замовити відпочинок на мальовничих островах посеред океану.

Екзотичні тури - дають змогу ознайомитись з особливим устроєм життя місцевого населення таких своєрідних країн як Індія, Таїланд, Китай, Японія, Австралія, Куба, а також дивовижною культурою Африканських країн. Де ще можна скуштувати екзотичні овочі та фрукти, проїхатись верхом на верблюді або слоні, прийняти участь у фотополюванні на диких тварин у спеціально пристосованих джипах чи порибалити на острові у затишній лагуні.


Екзотичні екскурсії Фотополювання
Екзотичні екскурсії
Фотополювання

Тури в екзотичні країни додадуть у ваше життя низку приголомшливих пригод та фантастичні враження від побаченого у живописних куточках світу. Яскраві карнавали, морські пригоди, базари середньої Азії, прекрасні древні палаци, Буддистські храми, музеї та кам’яні замки минулих століть, екскурсії до тубільських племен... Видовищ хватить усім!

В екзотичних країнах різнобарвна флора та фауна. Під час екскурсій ви побачите безліч екзотичних тварин та птахів: кенгуру, носороги, жирафи, слони, папуги, страуси, фламінго, черепахи. А мальовничі пейзажі шумних водоспадів, стрімких гірських річок, кришталевих озер, джунглів, пальм - прикрасять ваші спогади про подорож.


Екзотичний відпочинок на островах Рибалка на островах
Екзотичний відпочинок на островах
Рибалка на островах

Особливим шармом виділяється відпочинок на островах. Екзотична атмосфера на острові манить туристів відпочити подалі від цивілізації, у гармонії з природою, але у комфортних умовах. Мило подрімати в гамаку у тіні пальм під плюскіт морських хвиль - мрія кожного туриста. Екскурсії по острові, знайомство з неймовірними звичаями гостинного місцевого населення, пляжний відпочинок, рибалка… Для активного відпочинку: серфінг та дайвінг - з оглядом та фотографуванням підводного світу та коралових рифів.


Зверніться до менеджерів
туристичної компанії Христофор-Тур

і ви отримаєте повну інформацію про вибраний тур та нюанси
щодо відпочинку у даному напрямку.

Ми знайдемо та підберемо тур для найвибагливішого клієнта!
Якість та задоволення від відпочинку - гарантуємо!

Можливо саме зараз у наявності є гарячі тури!!!

Звертайтесь до нас за телефонами:

096 - 583 10 51
063 - 402 78 22
032 - 237 30 51

095 - 269 01 51

© 2011-2019 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook