English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   Публікації


2013.05.04

Казкова подорож по Європі

Враження туриста - екскурсійний тур по Європі: Краків, Прага, Детеніце, Карлові Вари, Чеський Крумлов, Моравський Крас...
Подорожі по Європі

2 день туру по Європі
.

Я відчув, що починається казка і спокушений першою пляшкою чеського пива, причмелено розмріявся.

Підвечірня Прага поглинула наші погляди, які намагались встигнути за швидким калейдоскопом зміни декорацій за вікном автобуса. Ти уже тримаєш Прагу мов шоколадку, починаєш повільно здіймати обгортку, стримуючи нестерпне бажання якомога швидше вийти з автобуса і скуштувати усе і одразу.


Прага. Екскурсійні тури по Європі. Орлой. Староміська Площа. Прага
Екскурсійний тур. Прага
Орлой. Староміська площа. Прага

Ось і перші оглядові екскурсії по Празі. Мрії збуваються. Дорогою до королів потрапляємо до історичної Староміської площі, а Орлой зустрічає нас курантами і знаменитими на усю Європу рухомими фігурками: апостола, алегорії, смерті та півня. І не дивно, що у перший же день я заблудився, супротивившись скоромовкам гіда, що супроводжувались короткочасними, але швидкими перебіжками, я розчинився… ні не в натовпі - у феєрверку почуттів. Несамовито хотілось одержати задоволення від усього на чому зупинявся погляд і, повільно сприйнявши, навіки залишити в пам’яті ці неповторні фрагменти архітектури, мистецтва та атмосфери, яка пронизувала кожну вуличку, кожен будинок.

Мов зачарований ходиш по хитросплетінню вузеньких охайних і таких затишних вуличках. Привертає увагу глянцева чистота і різноманіття кольору та карнавальний настрій туристів з Європи та інших частин Світу. І дійсно тури по Європі ваблять усіх! Тут у Празі можна побачити усякого: гарно закопчених муринів, китайсько-корейської саранчі, японських пращурів ніндзя, іспанських та італійських мачо, хмільних русо-туристів, французьких любителів жаб’ячих стегон, австро-німецьких шанувальників пива, і все це на фоні підстаркуватих американців з протертими джинсами і долярами.


Екскурсії. Прага Готель Гармонія. Прага. Тури по Європі
Оглядові екскурсії. Прага
Готель Гармонія. Прага

Неохоче, роблячи додаткові маневри, майже по зірках повертаюсь до готелю. Розташування готелю Гармонія у Празі (www.hotelharmony.cz/ru) просто шикарне - в десяти хвилинах від центру, що ще потрібно для тихохідного пішого туриста-любителя. І направду, подальші вихваляння зручностей цього готелю будуть виглядати тьмяними і зайвими. Можна хіба що додати про отриманні завдяки ранньому бронюванню розкішні апартаменти. По відношенню ліжко/простір це була не кімната, а космодром, чим накликав щирі пориви людської заздрості сусідських туристів. Заокруглене кутове вікно відкривало прекрасну панораму на соковито освітлене перехрестя по якому не дивлячись на пізній час постійно сновигали туристи та поодинокі мешканці Праги.

Спати не хотілося тим більше не випадково захоплена по дорозі Бехерівка, визвала піднесення настрою у товаришів по апартаменту. Ось і відкоркований ще один смак чеської легенди. Казкова подорож по Європі - продовжується. І можна тільки здогадуватись, скільки ще нас чекає відкриттів смакових, пізнавальних, цікавих для ока та приємних для душі.
© 2011-2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook