English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   Публікації


2013.05.04

Казкова подорож по Європі

Враження туриста - екскурсійний тур по Європі: Краків, Прага, Детеніце, Карлові Вари, Чеський Крумлов, Моравський Крас...
Подорожі по Європі

3 день туру по Європі
.

Яка вона красива ця Прага: перлина бароко Мала Страна, королівське місто Градчани, центр паломництва подорожуючих - Празька Лоретта, озеро-фонтан із золотими рибами, дно якого рясно присипане монетами туристів з Європи та інших країн світу. І ти теж інвестуєш свої п’ять копійок у тури по Європі з надією підкупити долю і ще раз повернутись у ці чаруючі місця.

Екскурсії по стародавні Празі - захоплюючі подорожі у часі. На жаль, не існують такі слова, щоб описати усе побачене. Потрібно особисто опинитись в цих місцях і відчути, як тебе наскрізь пробирає історичний дух і краса століть. І у ці миттєвості ти мов перенесений в минуле. А сонячні годинники, які майже на кожному домі додають хибного відчуття повільного плину часу. Але насправді кількагодинна екскурсія по Празі промайнула швидше, ніж цього хотілося.


Чехія. Замок в Детеніце. Чехія. Детеніце. Мисливський замок
Екскурсія. Замок в Детеніце
Детеніце. Мисливський замок

Але, як кажуть, ще не вечір. А на вечір була незабутня екскурсія до старовинного замку в Детеніце (Чехія) з оглядом мисливських залів, наповнених колекціями зброї, живопису та чучелами різних тварин. А також оглядова екскурсія по стародавньому заводу пивоваріння у тому ж Детеніце. Нас провели уздовж усього технологічного процесу виготовлення справжнього живого пива у Чехії. Екскурсії супроводжувались цікавими розповідями як потрібно варити хороше пиво та зворушливими легендами.

Спокушені легендою про пиво кохання (з’ясувалось, що саме таке живе пиво тут готують по старих рецептурах), очі туристів заіскрились, адже той хто скоштує його неодмінно закохається!

І ось ми спускаємось у напівпідвальне приміщення у ретро-ресторан, де нас чекає справжня мисливська вечеря. Дизайн інтер’єру вражає: старовинні великі дерев’яні столи та лавки, підлога притрушена соломою, лави виставлені вряд, горять свічки, лунає середньовічна музика... Все це створює грандіозну атмосферу.

Чехія. Детеніце. Екскурсія - завод пивоваріння Чехія. Ретро ресторан в Детеніце
Екскурсія. Завод пивоваріння
Ресторан в Детеніце. Чехія


Приносять перший кухоль пінистого і цілющого пива, наповненого до країв. Світле живе пиво кохання випито залпом і до дна! В одну мить ми раптом розчинились в минулому. Захотілось стати мисливцем. Гарні дівчата в середньовічних строях жваво розносять величезні тарілки зі стравами. Запашна копчена ковбаса, нівроку шмат полядвиці, шашлик з печерицями, шматок бринзи з пікантним смаком та часниковим соусом, вівсяна котлета, пів кукурудзи, копчене яблуко, чотири курячих крильця, два види соусів за старовинними рецептами зі специфічним смаком. І це все порція для одного туриста!

Все ті ж грайливі дівчата з милими усмішками розносять уже темне живе пиво. Торцеве місце давало змогу спостерігати жваву трапезу уздовж столу. Княжим поглядом слідкуєш за п’янкими розмовами які постійно зливаються з середньовічним реготом. Запах свічок та минулого, потріскування вогню та курячих крилець, тьмяні обриси туристів та світлі посмішки прислуги, плюскіт бокалів, дивовижна музика... Розум починає втрачати контроль, не в змозі адекватно сприйняти і збагнути навколишні події та знайти точку опори в часі та просторі.

Знову відчинились райські ворота і дівчата з ангельськими усмішками знову закружляли вздовж столів - не вже це обіцяний десерт!? Солодкі пальчики кожному роздають такі ж смачні на вигляд шматки торту. І ти остаточно розчинився між реальністю і казковими мріями...

Уже допиті останні краплі - пора повертатись у Прагу!


Вечеря. Ресторан в Детеніце. Чехія Чехія. Детеніце. Мисливська вечеря в ресторані.
Вечеря в ресторані. Детеніце
Мисливська вечеря. Детеніце

Вечір сховався за обрій, почали з’являтись відносно тверезі думки і одна з них: - які величні істоти проживають у нічних схованках чеської столиці? Нічна Прага, як і ми, не думала миритись із нічним поступом. Одягнувши вечірнє вбрання та освітлена наче казкова фея, сяяла та притягувала мандрівників з усієї Європи на своє нічне шоу, мов яскраві ліхтарі метеликів. І дійсно любителів нічної прохолоди виявилось багацько.

Оминувши кілька кварталів, прикрашених повсюди вітринами сувенірних магазинів та різнокольоровими юрбами туристів з усього світу, рішуче проникаємо до центрального танцювального диско-комплексу Праги. Музичний вулик зустрів нас небаченою грою світла. Приголомшений світло-музикальними спецефектами та веселою танцювальною юрбою, яка рухалась у такт музики невідомого діджея, для зміцнення внутрішньої енергії заливаю в себе коктейль Beton - безкоштовний подарунок від диско-клубу...

Дивно, але у цю ж мить подзвонили з reception і смачно запросили на сніданок.

© 2011-2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook