English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   Публікації


2013.05.04

Казкова подорож по Європі

Враження туриста - екскурсійний тур по Європі: Краків, Прага, Детеніце, Карлові Вари, Чеський Крумлов, Моравський Крас...
Подорожі по Європі

1 день туру по Європі.

У той весняний, майже по літньому теплий, ранок, прокинувшись від знайомого, але й в такій же мірі противного гудіння будильника мобільного телефону, я ще не здогадувався, що у казкову країну мрій так легко потрапити - достатньо придбати екскурсійні тури до Європи.

Присівши на доріжку, погляд зупинився на єдиному живому та вічнозеленому створінню на моєму підвіконні - мавпяче дерево. “Витримає”, - подумки, коротко, мов Штирліц, прикинув я, - “усього тиждень моєї подорожі по Європі, витримає”.

Кажуть добре коли на початку подорожі накрапає дощ, наче окроплює у добру путь. Ось і тоді був дощ, а може і не був, але факт: на дорозі під ногами крапля за краплею з’являлись цятки кольору мокрий асфальт, які тут же зникали з цього світу, до того ж краплі дощу чомусь оминали моє тіло. Місто Львів славиться різноманітними та повсякденними дощами, але цей був якийсь дивний дощ, навіть, для бувалого львів’янина.

Краків. Екскурсійні тури по Європі. Королівський замок. Краків
Екскурсійний тур. Краків
Вавельський королівський замок. Краків

Транзитом до омріяної столиці Чехії, була Польща і оминути старовинне місто Краків ми собі не дозволили. І першим, що запало в очі, а може навіть в душу - це розлога та спокійна річка, яка протікає через Краків, і якої так бракує у рідному Львові по між запорошених спрагою вуличках.

На березі Вісли бачимо старовинний і на вигляд дуже казковий замок. Казковість підкреслюється не видуманими легендами про Смока, який жив собі під мурами Краківського замку. Оглядаючи зі своєї зарослої диким виноградом печери мальовничі краєвиди, приглянулись йому ще й чарівні молодиці. Правда любив він їх по своєму, чим не раз наводив страх по краківських теренах. І дійсно полум’ям, яке виринає з уст, на сьогоднішній день всього лиш пам’ятника, дракона можуть позаздрити не лише запальнички.


Краків. Екскурсії. Площа ринок Королівський Краків. Екскурійні тури
Екскурсії. Площа ринок. Краків
Королівський Краків

Потрапивши за мури замку, стало зрозуміло, що сучасним красуням, які у цю суботу вирішили вийти заміж тут на вуличках, засніжених пелюстками троянд уздовж королівських апартаментів, безпечно та неймовірно радісно на душі. А старовинна архітектура та неймовірна святкова атмосфера навкруги дозволяє відчути молодятам себе, хоч на мить, королівською парою.

Брак часу не дає можливості в повній мірі насолодитися красою Кракова і нашвидкуруч прикупивши сувеніри на площі Ринок, ми покинули це, направду, по-королівськи мальовниче місто Європи.

Заміський готель зустрів нас весільною полькою з гудзом, яка долинала з ресторану. Тож, цілу ніч наші провалля у сни супроводжувались польськими піснями про кохання, вальсами, а ближче до ранку горластими наспівами уже достатньо хмільних гостей. Приспів однієї з них я навіть примудрився запам’ятати:

Prosze Pana, prosze Pana,
Taka jestem zakochana..І я покинув Польщу закоханим, закоханим у Краків.

© 2011 - 2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook