English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   Публікації


2013.05.04

Казкова подорож по Європі

Враження туриста - екскурсійний тур по Європі: Краків, Прага, Детеніце, Карлові Вари, Чеський Крумлов, Моравський Крас...
Подорожі по Європі

6 день туру по Європі
.

Неподалік від Брно розташоване чеське диво - Моравський Крас. Те що нас чекало у відомому заповіднику Чехії в північно-східній Моравії, дещо контрастує з столичним життям. Піднявшись серпантинною дорогою на вершину каньйону, ми побачили унікальну прірву Мацоха (глибина 138 метрів) - місячні карстові ландшафти з гротами, бездонними проваллями, підземними озерами і ріками. Тут понад 400 печер!

Прогулянка сталактитово-сталагмітовими печерами та підземними гротами, де колись жили саблезубі тигри та первісні люди, достатньо охолодила нашу кров, розплавлену небувалою спекою. Темрява допомагала фантазії побачити у чудернадських формах сталактитів та сталагмітів різноманітні казкові та химерні істоти.


Моравський Крас. Прірва Мацоха Моравський Крас. Сталагміти у печерах
Прірва Мацоха. Моравський Крас
Сталагміти у печерах

Вийшовши уже у підніжжі Мацохи, бачимо усю красу знизу догори. Юрми туристів захоплено споглядають прекрасний пейзаж надприродного походження. Прірва краси, шум водоспаду та мальовниче озеро вражають розум та заворожують погляд. Знову пірнаємо у темряву печери.

Містична екскурсія на човні (близько 300 метрів) підземною річкою Пунква перехоплює дух. Човен повільно несе у потаємне та незвідане, подекуди освітлене ліхтарями. Навкруги стіни з гірських порід, а над головами дивовижні виступи сталактитів, які несподівано виринають із пітьми і так само швидко зникають позаду у непроглядній пітьмі печер.


Моравський Крас. Сталактити у печерах Моравський Крас. Екскурсія підземною річкою Пунква
Сталактити у печерах
Екскурсія підземною річкою Пунква

Але я впевнений, що навіть, через припорошені часом десятиліття, спогади про подорож до казкової Чехії будуть яскравими, даруючи радісні відчуття та захоплюючі спогади про Прагу, Карлові Вари, Детеніце, Моравський Крас...

© Levandovskiy
© 2011-2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook