English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   Публікації


2013.05.04

Казкова подорож по Європі

Враження туриста - екскурсійний тур по Європі: Краків, Прага, Детеніце, Карлові Вари, Чеський Крумлов, Моравський Крас...
Подорожі по Європі

4 день туру по Європі
.

Сніданок - шведський стіл. Після сніданку - екскурсія в Чеський Крумлов (Чехія). Не обділені красою зелені природні ландшафти цієї місцини прикрашав старовинний замок, омитий навкруги бурхливою річкою, яка несе прохолоду з гірських вершин. Дерев’яні мости, мереживо вузьких вуличок, стрімкі підйоми та спуски все це заповнили туристи з усієї Європи. Куди не глянь дивовижна красота!


Екскурсія. Чеський Крумлов. Замок. Оглядова екскурсія. Чеський Крумлов.
Чеський Крумлов. Старовиннй замок
Чеський Крумлов. Панорама

Піднявшись по неймовірній спіралі східців на оглядову площадку височенної вежі, відкрилась, воістину, неймовірна панорама Чеського Крумлова: зменшені до розмірів дитячих забавок будинки охайно розкладені поміж рядів дерев і зелені садів, а річка в’юнким потічком пронизує ці захоплюючі краєвиди. Різнокольорові дахи будинків, освітлені сонцем, яскраво виблискують і складається враження, що внизу сновигають не туристи, а гноми в пошуках казкових скарбів Чехії.


Чеський Крумлов. Екскурсійні тури по Європі. Чеський Крумлов - вид з оглядової вежі.
Оглядова екскурсія. Чеський Крумлов
Чеський Крумлов. Чехія

Казкова подорож крізь століття продовжилась у місті Тршебонь (Чехія). Оглядова екскурсія почалась з прекрасного парку, де нас зустрічають павичі, які просто неба живуть та ходять собі поміж дерев. А може це жар-птиця - ми ж у казці.

Не всім відведено посидіти за королівським столом, у кімнаті з старовинними п’єцами та камінами, обвішаною безліччю картин та мисливськими трофеями диких звірів; побачити привид білої дами; заглянути з факелами у холодне підземельне ложе ката та спробувати на собі жорстокі тортури середньовіччя. Навіть один тільки вигляд деяких приспосіблень наводив жах і по тілу метушились мурашки, шукаючи порятунку з цього темного підземелля.


Екскурсії. Тршебонь Тршебонь. Павичі у парку
Оглядові екскурсії. Тршебонь
Павич у парку. Тршебонь

А на поверхні нас знову чекають цікаві екскурсії по Тршебоні, а також сонце, живописні парки та фонтани. В одному із фонтанів можна побачити єдину у світі скульптуру вагітної русалки!

В останнє окинувши оком побачене, розум, направду, починає змінювати своє ставлення до існування казок. До дитячих спогадів на книжкову полицю добавилась ще одна казка - казка про подорож у країну Чехію.
© 2011-2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook