English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   Публікації


2013.05.04

Казкова подорож по Європі

Враження туриста - екскурсійний тур по Європі: Краків, Прага, Детеніце, Карлові Вари, Чеський Крумлов, Моравський Крас...
Подорожі по Європі

5 день туру по Європі
.

Світає, світліють думки, покидаючи хмільні схованки розуму. Červené pivo закінчилось ще вчора ввечері, а так хочеться хоча б світлого, хоча б пляшечку - згоден і на 0,3л.

На сьогодні нам прописана лікувально-профілактична екскурсія у Карлові Вари - місто гарячих лікувальних джерел. Курорт Карлові Вари - гордість Чехії - такий собі дитячий садочок для поважних людей та заможних туристів з Європи, які особливо шанують та дбають про своє здоров’я, люблять чотириразове харчування, сонячні ванни та лікування у цілющих гейзерних купальнях. І направду лікувальні купальні Карлових Вар додають здоров’я та сил для подальших подорожей.


Курорт Карлові Вари. Чехія Екскурсії у Карлові Вари. Чехія
Курорт Карлові Вари. Чехія
Екскурсії у Карлові Вари. Чехія

Широка, п’ятиметрова річка тихенько розділяє Карлові Вари на дві половинки, які утримуються безліччю мостів. Центр міста абсолютно піший, не рахуючи кінних диліжансів та карет. Усі повільно і безтурботно ходять по дорогах посьорбуючи лікувальні мінеральні води з тутешніх термальних джерел. Деякий дисбаланс хіба що наводять оглядові екскурсії з туристами з Європи, які нашвидкуруч насолоджуються зворушливим гірським краєвидом, який охоплює чеський курорт та чудовою архітектурою міста Карлові Вари. Екскурсійні тури по Чехії, обов’язково, раджу підібрати з відвідинами Карлових Вар.

Око милують квіткові клумби, пальми та дивовижні за формами кущі. Тихе дзюрчання ріки плавно переходить в плюскіт фонтанів, фонтанчиків та бюветів. Вражає природній гарячий гейзер, який б’є метрів 15-20 у висоту. Скрізь всілякі арт-скульптури з каменю, по обидва берега річки яскраві різнобарвні будинки, готелі та лікувальні пансіонати, а на схилах гір елегантні палаци створюють неповторний ансамбль кольору та виняткових декорацій будівельних споруд у кращих традиціях фен-шуя. Вся ця краса охоплена в кільце і наче охороняється з усіх сторін височенними горами, густо покритими зеленню лісів, мов кучерявою петрушкою. І розумієш Гете який сказав: ”На світі існує лише три місця, де я хотів би жити - Веймар, Рим та Карлові Вари.”


Лікувальний курорт Карлові Вари Екскурсійні тури у Карлові Вари
Лікувальний курорт - Карлові Вари
Екскурсійні тури у Карлові Вари

Помолодівши після купання в басейні з гейзерами та просочені лікувальною сіллю Карлових Вар, ми уже знову в столиці Чехії Празі - бадьорі та завзяті до пригод. Сьогодні остання ніч у Празі. Проспати таке не можна! У когось виникає екстремальна ідея сісти у метро і виїхати якомога подалі у не оглянуті ще місця, залишаючи тільки надію на вчасне повернення до сніданку. Зацікавлені погляди знайшли підтримку у майже половини туристичної групи. Але фраза Проїхатись в метро на шару чудним ворожінням з 100% явкою погрузило нас у підземелля Праги.

Драйвова поїздка закінчилась на невідомій станції, де ми довго спорили куди нам направлятись і узявши компромісний інтеграл від сумарного вектору рушили на зустріч незвіданому. І справді відірваність від свідомих точок прив’язки додало адреналіну. Щоб не заблудитись вирішено триматись поближче кафе-ресторанів. І так, мов у казці про хлопчика-мізинчика, ми кухоль за кухлем поступово вийшли на знайомі уже обходжені місця старої Праги. Не противлячись туристичному напливу, ми злились з цим морем і попливли своєю течією. Пильнуючи кожну хвилину, поважно мандрували вечірньою столицею Чехії, освітленою яскравими ліхтарями та привітними посмішками перехожих, місячним сяйвом та блакитними зорями очей дівчат з усієї Європи. Прага здавалась наповнена казковими світлячками.


Екскурсії по нічній Празі Нічна Прага. Чехія
Екскурсії по нічній Празі
Нічна Прага. Чехія

Жонглери з факелами та вогняними кулями на Карловому мості витворяли неймовірні та небезпечні викрутаси, приводячи глядачів вогняного шоу у шалений захват. Вогняна вистава закінчується видмуханням двохметрового полум’я з уст факірів, що викликає у місцевих глядачів та туристів несамовиті овації та оплески.

Останні хвилини яскравої мандрівки по нічній Празі несамовито борються з трагічною необхідністю повернення до готелю Гармонія. Але щастя казкової присутності наповнювало серце мов дирижабль, який приблизно під градусом 12% і з швидкістю 4-6 оборотів, підхоплений теплою течією туристів, мрійно подорожував над Прагою примушуючи вірити у здійснення мрій.
© 2011-2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook