English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   


Раннє бронювання. Болгарія.

Прийом у Львові


Прийом у Львові запам'ятається усім охочим мандрівникам, які мають намір відвідати наше прекрасне місто Лева. Вас радо зустрінуть і в новому міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького, і в унікальному критому залізничному вокзалі, збудованому ще в далекому 1904 році. Тож, як бачите, ознайомчі екскурсії уже починаються з перших хвилин перебування у Львові.

Ми завжди прагнемо, щоб ви закохались у наше місто з перших хвилин. Тому приділяємо велику увагу, щоб прийом у Львові пройшов організовано і легко.

Прийом у Львові Прийом туристів у Львові Запрошуємо до Львова

У Львові подорожуючих чекає особлива львівська атмосфера, яку можна відчути прогулюючись у вузьких потаємних переходах поміж давніх брукованих вуличок. Замовивши екскурсії по Львову, можна почути цікаві історії та романтичні легенди, які приховують будинки та вулиці старого Львова. А побачити всю цю красу в одну мить можна з високої вежі на площі Ринок, де вам відкриється чудова панорама міста з красивими церквами та костелами.

Прийом у Львові для туристів та гостей продовжується у кожному кафе та ресторані. Вишукані та колоритні, унікальні та тематичні, затишні та з живою музикою - всі ці ресторани чи кафе щиро приймуть, смачно нагодують та пригостять філіжанкою справжньої львівської кави з романтичним ароматом.

Запршуємо до Львова Організація екскурсій у Львові Запрошуємо на Львівську каву

Приймати шановних гостей Львів уміє. У давнину у Львові жили та працювали відомі та харизматичні люди: Богдан Хмельницький, Іван Франко, Моцарт Францішек Ксаверій, Михайло Грушевський, Леопольд фон Захер-Мазох, Ріхард Штраус, Бруно Шульц, Оноре де Бальзак, Шолом-Алейхем, Джакомо Казанова... Приїжджайте за винятковими враженнями і пригодами у Львів і Ви!

Плануєш чудово провести час у старовинному місті Лева?
Ми допоможемо організувати відмінний
прийом у Львові, як для найшанованіших гостей!Прийом у Львові в приватних апартаментах
м.Львів, вул.Чупринки
+ інтернет WI-FI
+ телевізор
20 хвилин до центру
Ціна: 350-550 грнЖартівлива але правдива пісня про найкраще місто Львів ;)
Запрошуємо відвідати Львів
разом із нами під опікою св. Христофора — покровителя подорожуючих!

© 2011-2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook