English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   


Міжнародні фестивалі у Європі. Організація поїздок!

Туристичні послуги

Пропонуємо нашим клієнтам повний спектр туристичних послуг:

Фестивалі у ЄвропіОрганізація поїздок на фестивалі у Європі

Обслуговування творчих колективів, особливо дитячих, потребує абсолютно вищий рівень організації. Міжнародні фестивалі у Європі - це сучасні та яскраві заходи, які вимагають взаємних, злагоджених та точних дій учасників та організаторів поїздок. Нам довіряють, як дорослі так і дитячі колективи України. Ми допомагаємо талановитим колективам вийти на міжнародний рівень та реалізувати свої творчі мрії. Ми уже успішно організували понад 50 поїздок на міжнародні фестивалі у Європі!


Тури по ЄвропіОрганізація туристичних турів по Європі та Світу

Тісне та надійне співробітництво з українськими та зарубіжними операторами туристичних послуг дають нам можливість організувати найвибагливіше замовлення та подорож у будь-яку країну Європи та Світу. На нашому сайті можна ознайомитись з турами, які організовує компанія Христофор-тур, а також підібрати тури онлайн та забронювати чи замовити вибраний тур. Подорож можна підібрати за вашим побажанням: від звичайних екскурсійних турів до вишуканих та екзотичних турів!


Дитячий відпочинок у БолгаріїОрганізація дитячого відпочинку у Болгарії

Щороку Болгарія приймає тисячі дітей та молоді з усієї Європи, яка прагне відпочити на знаменитих золотих пісках Болгарії. На курортах Болгарії постійно відкриваються все нові дитячі табори та молодіжні комплекси з широким спектром послуг та розваг біля моря. Якість обслуговування та цінова політика перетворила сонячну Болгарію у лідера по дитячому відпочинку! Ми завжди впевнені у наших Болгарських партнерах з якими співпрацюємо уже багато років, ми довіряємо їм наших дітей!


Організація відпочинку в УкраїніОрганізація відпочинку в Україні

Організовуємо теплий прийом у старовинному місті Львів. Кожен турист чи організована туристична група отримає від нас усю необхідну інформацію та безкоштовні консультації для вдалої подорожі. Ми беремо на себе усі турботи пов’язані з організацією екскурсійних турів по Україні і прислухаємось до ваших індивідуальних побажань. Організовуємо екскурсійні тури по всій Україні, а також оздоровчий відпочинок у санаторіях, відпочинок у Карпатах, на Шацьких озерах та екскурсії у місті Львів!


Туристичні послуги ЛьвівІнші туристичні послуги

Маючи великий досвід на туристичному ринку, компетентний і кваліфікований персонал повністю відповідає за точність та своєчасне виконання замовленої послуги, гарантує комфортний відпочинок та естетичне задоволення від подорожі. Проведення святкових подій у Європі (Новий рік, Різдвяні свята), весільні подорожі, круїзи, паломництво, організація навчання за кордоном. Індивідуальний підхід до кожного клієнта і особливі послуги для наших постійних та VIP клієнтів - гарантовано!Наші переваги:

  • автобусні тури тільки на комфортабельних автобусах єврокласу,

  • кваліфіковані гіди,

  • чуйний та професійний персонал з вищою освітою,

  • постійне підвищення фахової кваліфікації працівників на професійних курсах і семінарах,

  • багаторічна партнерська співпраця з готелями та зарубіжними турфірмами,

  • особисто перевірені маршрути та тури,

  • програми лояльності,

  • знижки для постійних клієнтів,

  • раннє бронювання - економія до 30%,

  • пошук турів онлайн...


Христофор-Тур: Організація Ваших Мрій!


© 2011-2019 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook