English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   


Міжнародні фестивалі у Європі. Організація поїздок!

Про компанію

Туристична компанія "Христофор-Тур” — це команда з досвідчених фахівців у галузі туризму, яка задовольнить найвибагливішого клієнта широким вибором турів по Європі, а також допоможе з підбором індивідуального туру без зайвих для вас турбот у будь-яку пору року. Літо 2019 року уже гріє нас своїми спогадами та мріями про довгоочікувані канікули та відпустки. Тож не гаймо часу: Взимку бронюємо - влітку відпочиваємо! Якщо вас цікавить відпочинок на морі, а саме: Болгарія, Чорногорія, Італія, Туреччина, Єгипет, Греція, Хорватія, Іспанія … звертайтесь до нас без вагань!Відпочинок у Європі
- це цілий світ з неповторним калейдоскопом мальовничих пейзажів, історичних місць та архітектурних знахідок. Незліченна кількість різноманітних кафе та кафетеріїв, де можна відпочити та насолодитися життям, пригубивши філіжанку кави і розчинитись в ароматі душевного спокою. Готелі Європи задовольнять будь-які забаганки туристів. Кожен зможе знайти свій готель, виходячи зі своїх фінансових можливостей та смаку.

Тури по Європі - це шалений потік мільйонів туристів зі всього світу, що губляться в мереживах вулиць міст та містечок, вишукуючи історичні пам’ятки, приглядають собі подарунки на безкінечних ринках, сувенірних лавках та просто відпочивають у тіні, слухаючи шум фонтанів та курликання голубів.

Окремо можна виділити нічні прогулянки. І де б ви не були, у столиці високої моди Парижі, чи у наповненій легендами Празі, ви зануритесь у таємничу атмосферу затишних мелодій вуличних музик, затамуєте подих від шалених вогняних шоу і вас окутає легке відчуття ейфорії, пронизане присмаком дорогого вина та запахами різноманітних кухонь світу. Ейфелева вежа відкриє вам новий погляд на Париж, а романтична прогулянка на пароплаві по Дунаю запам’ятається вам не тільки гарною музикою, але й величчю краси ілюмінації нічного Будапешту.

Великий вибір країн, різномаїття міст та історичних спадщин, високий рівень готельного обслуговування робить автобусні тури по Європі гарним та незабутнім відпочинком, що принесе безліч вражень і ви знову і знову захочете повернутись у цей вир емоцій.

Якщо ж ви маєте бажання відпочити поближче до природи - обираємо відпочинок на морі. Лагідне сонце, привітний морський вітерець, теплий пісок - це Болгарія. Порівняно не дорогі готелі з високим рівнем сервісу і комфортабельними номерами, вишукана національна кухня, особлива атмосфера, - все це вабить туристів відвідати саме курорти Балканського півострова з її знаменитими золотими пісками та неймовірно чистим та теплим морем. Відпочинок у Болгарії та її м'який клімат, водяні атракціони, чисті пляжі - це ідеальне місце для сімейного та молодіжного відпочинку. Дитячі літні табори з власними пляжами, відкритими басейнами, спортивними майданчиками та відмінним харчуванням - чудове місце відпочинку для молоді.

Запрошуємо подорожувати разом із нами під опікою св. Христофора — покровителя подорожуючих! Наш енергійний та працьовитий колектив докладе максимум зусиль, щоб ваша подорож чи відпочинок на морі були цікавими та безтурботними.


Наш досвідчений колектив — гарантія вашого хорошого настрою.

Подзвоніть до нас і ми відкриємо для Вас увесь світ — світ цікавого, нового та екзотичного!

Гостинно чекаємо Вас за адресою:
м.Львів, вул. Героїв УПА, 37/2
тел. 032 237 30 51


ЛІЦЕНЗІЯ ТУРОПЕРАТОРА

Переглянути
Завантажити

СВІДОЦТВО ПРО РЕЄСТРАЦІЮ

Переглянути
Завантажити

© 2011-2019 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook