English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур

  


Підбір туру

Величезну кількість турів по Європі, які Христофор-тур може вам запропонувати можна спочатку оглянути особисто та вибрати на свій смак через підбір туру. Наша туристична компанія намагається максимально задовільнити свого клієнта надавши йому повну свободу вибору туру для відпочинку у Європі чи у іншій частині світу. Ви маєте можливість особисто підібрати готель чи курорт в тій чи іншій країні для відпочинку. Європа та морські узбережжя чекають на ваш вибір!

Підбір туру on-line: різноманітні тури по Європі та в екзотичні країни, відпочинок на морі, підбір готелю та курорту. Найпривабливіші варіанти подорожей в усі куточки світу можна вибрати самостійно!
підбір туру
підбір туру
Велику кількість автобусних та авіатурів турів до країн Європи та усього світу можна підібрати на свій смак самостійно. Широка гама курортів та вибір готелів on-line, куди можна поїхати у подорож для відпочинку чи екскурсії.
Підбір туру онлайн. Пошук ідивідуальних та групових турів. Можливість вибирати за потребою автобусні тури, авіа-тури, відпочинок на морі, екзотичні чи екскурсійні тури на свій вібір та можливості. Підібрати путівку онлайн легко.
підбір туру
підбір туру
Онлайн підбір турів для відпочинку у Європі та екзотичних країнах. Ви самі плануєте свою майбутню відпустку на морі. Залишається тільки правильно зробити вибір туру. Країни Європи та готелі чекають на вас!
On-line бронювання та підбір туру з можливістю вибрати зірковість готелю. В наявності авіа-тури, автобусні та VIP тури, широкий вибір екскурсійних турів по Європі. Великий вибір відомих та перевірених курортів.
підбір туруПідбір туру - не легка справа. В різномаїтті екскурсійних турів та туристичних напрямків можна розгубитсь тож наші кваліфіковані гіди з великим практичним досвідом у туристичній галузі, фахово та швидко допоможуть вам підібрати тур для відпочинку чи готель у країні, використавши свій досвід та знання у туризмі. Ми завжди раді персонально обговорити та узгодити ваші наміри а також задовільнити прагнення корпоративних клієнтів.

Зверніться до нас
і ви отримаєте повну інформацію про вибраний тур та нюанси відпочинку у даному напрямку.

Ми знайдемо та підберемо тур для найвибагливішого клієнта!
Якість та задоволення від відпочинку - гарантуємо!


Можливо саме зараз в нас є у наявності гарячі тури чи путівки з відпочинком на морі.

Звертайтесь до нас за телефонами:

096 - 583 10 51
063 - 402 78 22
095 - 269 01 51
032 - 237 30 51

Запрошуємо подорожувати разом із нами під опікою св. Христофора — покровителя подорожуючих!

© 2011 - 2019 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook