English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Свято Пампуха у Львові
2014.01.04

Свято Пампуха у Львові

Свято Пампуха у Львові традиційно відбувається на Різдво. У Львові з особливою добротою та духовній атмосфері святкують Різдво. Адже так бережно шанують давні українські звичаї тільки у Львові. Місто Лева перетворюється на великий святковий Вертеп, що випромінює добро та любов.

В серці міста, на площі Ринок, вирують святкові емоції, лунають колядки та відбуваються масові веселі заходи, вистави та цікаві конкурси для дорослих та дітвори. Конкурс господинь, конкурс вертепів, конкурс пампухоїдів та інші. Уже зараз вся площа Ринок сяє яскравими барвами та святковими декораціями.

Навкруги відчувається смачний запах Пампуха. Ці солодкі смаколики з різними начинками традиційно готують на Різдво. У Львові на святковому ярмарку можна скуштувати різдвяні пампушки на будь-який смак. Щедро посипані цукровою пудрою пампушки - улюблені ласощі малечі.

Гості міста та туристи з Європи уже знають, що тільки Львові можна відчути справжній дух Різдва зі щирою колядою, вертепами та запашними пампушками. Тільки у Львові можна скуштувати пампушки з шоколадом! Тільки у Львові безкоштовно пригостять усіх охочих гостей традиційною святковою стравою - кутею з горіхами та родзинками.

7-9 січня 2014. Свято Пампуха у Львові - смачний різдвяний подарунок для усіх!

© 2011-2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook