English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Фестиваль "Проводи отар на полонини"
2014.03.27

Фестиваль Проводи отар на полонини

Фестиваль "Проводи отар на полонини" от уже кілька десятиліть традиційно відбувається у мальовничому краї Карпат - на Міжгірщині. Проводи отар на полонини велике свято з давнім корінням, адже вівчарство традиційно - головний промисел горян у Карпатах. Вівці - символічна тварина для місцевих жителів від яких прості селяни верховин отримують їжу та одяг.

1 червня 2014 року на Синевирському перевалі гостей фестивалю та туристів чекає цікаве дійство на свіжому карпатському повітрі. На полонині в рамках фестивалю лунають народні мелодії, на сцені виступають народні колективи. Тутешні мешканці гірських сіл у народних вбраннях пригощають туристів з України місцевими стравами та напоями. Вівчарі зі стажем завзято розповідають усім охочим про своє ремесло - вівчарство, про овець, діляться своїм досвідом, розповідають різні небилиці та легенди пов’язані з вівчарством.

А також вас чекає: урочисте запалення вівчарської ватри, доїння овець, майстер клас ковальського мистецтва, різноманітні конкурси, спортивні змагання, цікаві ігри та розваги, виставка-продаж виробів народних майстрів, гучні масові гуляння на перевалі.

Родзинкою свята є традиційне приготування продуктів вівчарства: сиру, вурди та бринзи. Місцеві старожили верховин стверджують, щоб бути здоровим та красивим потрібно кожен день з’їдати шматок овечого сиру. Прямо на полонині можна скуштувати на смак бринзу та придбати шматок сиру з унікальними цілющими властивостями до дому.

Фестиваль "Проводи отар на полонину"
Україна, Закарпатська область, смт.Міжгір’я, (Міжгірський район, Синевирський перевал).

© 2011-2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook