English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Золотий лев на вулиці 2013
2013.10.05

Львів. Фестиваль Золотий лев на вулиці 2013У Львові уже другий день триває щорічний міжнародний театральний фестиваль Золотий лев на вулиці. Уся площа Ринок та площа перед Оперним театром перетворились на велику сцену під відкритим небом, де виступають та розважають дітей і дорослих мешканців Львова, а також туристів міста Лева театральні колективи з Білорусії, Іспанії, Португалії, Чехії, Польщі та України.

Краківський театр Вагабунда заполонив Площу Ринок ігровими атракціонами, а дітей розважають клоуни яскравими та комічними виступами. Переможці цікавих вікторин отримують подарунки та оплески глядачів.

Вуличні вистави - це дивовижне і унікальне дійство. На площі біля Оперного театру шаленими оплесками вітали виступ групи Енано (Португалія), які показали захоплюючу клоунську театралізовану програму. Road show Велетнів Євпаторійського театру Вольфрам (Україна) - приголомшило своїм шоу на ходулях та яскравими костюмами. Вечірня вистава Carmen Funebre театру Biuro Podrozy (Польща) - також отримала свою порцію оплесків глядачів. Загалом на фестиваль до Львова приїхало десять театрів, які привезли свої спеціальні програми.

Тож центр Львова у ці дні співає, танцює, а циркові та театральні колективи показують акробатичні трюки та вогняні шоу.

Сьогодні учасники міжнародного театрального фестивалю Золотий лев на вулиці пройшли традиційною урочистою карнавальною ходою центральними вулицями Львова. Лунала гучна музика, ритмічно били барабани, палали різнобарвні димові вогні та запалювали феєрверки.


 

© 2011-2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook