English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   Турбота про дітей та навчання в Канаді

Тепла зустріч в Канаді - перше що запам'ятається учням і студентам з України. Представники навчального закладу з перших годин допомагають дітям адаптуватись до проживання та приступити до процесу навчання в Канаді. Усі турботи по організації навчання та дозвілля обслуговуючий персонал бере повністю на себе, що створює ідеальні умови студентам та школярам сконцентруватись тільки на процесі навчання та особистому всебічному розвитку англійської мови.

В Канаді сьогодні діють десятки навчальних і розвиваючих програм, спрямованих на удосконалення та вивчення англійської мови. Всі освітні програми забезпечують студентів усім необхідним. Освітні програми для українців в Канаді сьогодні мають велику громадську підтримку місцевої діаспори, що робить процес адаптації та навчання набагато легшим. Українська діаспора намагається всіляко допомагати студентам з України в тому числі і надаючи можливість проживання у своїй сім'ї. А при можливості діти під час навчання в Канаді отримують соціальну підтримку в канадській сім'ї з дітьми.

Найважливіше, для батьків - повірте, Вам не доведеться хвилюватись - усі турботи пов'язані з організацією навчання в Канаді бере Христофор-Тур та наші надійні партнери O.W.L., які допоможуть Вашій дитині впевнено зробити перший крок у майбутнє і здобути освіту в Канаді! Запевняємо, що Ваша дитина буде завжди під опікою, ситою та життєрадісною упродовж усього перебування в Канаді.

Як отримати більше інформації? Зроби перший крок! Телефонуйте просто зараз!


Тепла зустріч в Канаді Турбота про студентів в Канаді Навчання у Канаді


Канадські школи щиро дбають про своїх учнівВідео навчання в Канаді і надають особисту допомогу в отриманні освіти студентам з України: допомагають з дипломними роботами, магістерськими програмами, а також в подальшому - з пошуком роботи!

На роботу з іноземними учнями у вищі навчальні заклади Канади запрошують тільки висококваліфікованих викладачів з психологічною та педагогічною освітою, які пройшли спеціальний відбір та мають великий досвід навчання і спілкування з молоддю з різних країн світу. Іноваційні освітні програми, спрямовані на підвищення інтересу студентів до процесу навчання, отже, - одночасно отримання знань та задоволення від навчання. Діти отримують безцінний досвід спілкування з іншими людьми як під час навчання, так і під час відпочинку з колегами і з новими друзями.

Створення різноманітного середовища, підтримка студентів, підвищення власної самооцінки, надання можливості для самостійного навчання - головна ідея навчання в Канаді.

Турбота про дітей - першочергове завдання викладачів та обслуговуючого персоналу навчальних закладів Канади!


Якщо Ви прагнете отримати освіту чи навчання в Канаді?
Не вагайтесь, телефонуйте і ми підшукаємо оптимальний варіант!

Для майбутніх учнів і студентів надаєм повну інформацію про навчальні заклади та перебіг самого навчання в Канаді. Львів:


097 - 93 44 229
ОСВІТНІЙ КОНСУЛЬТАНТ
Наталія Слаба
Навчання в Канаді 2019

Літо 2019 Лондон (Канада)
Літо 2019 Лондон (Канада)
(тривалість - 3 тижні)

Навчальна програма
для школярів!Навчання в Канаді 2019

Літо 2019 Торонто (Канада)
(тривалість - 4 тижнів)

Літо 2019 Ванкувер (Канада)
(тривалість - 4,6 тижнів)

Щорічний набір у групу!


Телефонуйте! Ми вам допоможемо.

Якісне навчання в Канаді доступне кожному!
Будуй своє майбутнє з нами!
Ось так ми відпочивали і навчались в Канаді!

© 2011 - 2019 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook