English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   Навчання в англомовному середовищі в Канаді

Основним фактором успішного навчання в Канаді є занурення в англомовне середовище, починаючи від самого процесу навчання до проведення різноманітних програм відпочинку і культурних заходів. Завдячуючи спеціально розробленим освітнім програмам, постійній підтримці викладачів та обслуговуючого персоналу все це відбувається у легкій та невимушеній атмосфері, що дає відчутні результати у вивченні англійської мови при безпосередньому спілкуванні з носіями мови.

Постійне спілкування англійською з новими друзями під час проживання та навчання в Канаді спонукає до досконалого вивчення англійської мови, що в свою чергу дає помітний результат у навчанні. Інноваційний навчальний процес, цікаві семінари, насичений активний відпочинок і все це в англомовному середовищі формують міцний фундамент для подальшого вивчення англійської мови.

Саме тому, навчання в Канаді з зануренням в англомовне середовище є найбільш ефективне і не даремно займає провідне місце у світі за кількістю іноземних учнів та студентів. Плюс, навчальні заклади Канади мають широкий досвід впровадження та використання інноваційних навчальних програм, які дають стрімкий результат у процесі вивчення мови.

Як отримати більше інформації? Зроби перший крок! Телефонуйте прямо зараз!


Канада англомовне середовище Англійська мова в англомовному середовищі Навчання в англомовному середовищі в Канаді


Мета навчального процесу в Канаді полягає на створенні гостинної та безтурботної атмосфери навколо учнів - вдень і вночі. На базі успішного досвіду прийому іноземних студентів, можна ствердно сказати, що Канада на сьогоднішній день - це безумовно найкращий вибір для вивчення англійської мови.

Англомовне середовище є одним з головних елементів покращення сприйняття та засвоєння навчального матеріалу і суттєво заповнює прогалини у знаннях англійської мови. У рамках навчального процесу проводиться індивідуальна робота з учнями скерована на ефективне засвоєння навчальної програми та створюється доброзичлива атмосфера між учнями та викладачами, що пришвидшує засвоєння матеріалу.

Навчання в Канаді - це ефективний спосіб швидко підвищити рівень володіння англійської мови і, найважливіше, отримати безцінний досвід спілкування в англомовному середовищі. Якісне навчання в Канаді - є привабливим майданчиком для здобуття першої освіти. Зробіть перший успішний крок і отримай освіту за кордоном!


Якщо Ви прагнете отримати освіту чи навчання в Канаді?
Не вагайтесь, телефонуйте і ми підшукаємо оптимальний варіант!

Для майбутніх учнів і студентів надаєм повну інформацію про навчальні заклади та перебіг самого навчання в Канаді. Львів:


097 - 93 44 229
ОСВІТНІЙ КОНСУЛЬТАНТ
Наталія Слаба
Навчання в Канаді 2019

Літо 2019 Лондон (Канада)
Літо 2019 Лондон (Канада)
(тривалість - 3 тижні)

Навчальна програма
для школярів!Навчання в Канаді 2019

Літо 2019 Торонто (Канада)
(тривалість - 4 тижнів)

Літо 2019 Ванкувер (Канада)
(тривалість - 4,6 тижнів)

Щорічний набір у групу!

Телефонуйте! Ми вам допоможемо.

Якісне навчання в Канаді доступне кожному!
Будуй своє майбутнє з нами!


© 2011 - 2019 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook