English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   Канада: навчання і розвиток, відпочинок та розваги!

Навчання в Канаді допомагає досконало оволодіти розмовною англійською мовою. Упродовж усього навчального курсу під час проживання, відпочинку та навчання в Канаді студент занурюється в англомовне середовище. Перевірені роками навчальні курси дають чудові знання, а творчі семінари розвивають світогляд учнів і дають поштовх до нових звершень.

Особливо потрібно виділити вміле поєднання процесу навчання в Канаді та насиченого відпочинку. Ефективний підхід до навчання з постійними розвантажувальними заходами - основа хорошого фізичного та емоційного стану учня під час перебування в Канаді.

Через повне мовне занурення під час навчання дуже важливу роль відіграє живе спілкування між молоддю під час екскурсій, на спортивних і розважальних заходах. Спілкування у невимушеній та ігровій атмосфері з іншими студентами - це перевірений досвід ефективного вивчення англійської мови в Канаді.

Студенти, вивчаючи англійську мову, пізнають Канаду безпосередньо перебуваючи в епіцентрі англомовного середовища. Цьому сприяють спільні відвідування екскурсій та звичайних прогулянок по місту, де продовжується невидимий процес вивчення мови. В Канаді є на що подивитись! Це чудові природні краєвиди та цікава архітектура канадських міст і містечок.

Як отримати більше інформації? Зроби перший крок! Телефонуйте просто зараз!


Розваги в Канаді Канада: навчання та розваги Екскурсії в Канаді


Навчання в Канаді - це унікальна можливість поєднати процес навчання та відпочинкуВідео навчання в Канаді. Тут усе спонукає і сприяє до змістовного вивчення англійської мови: спільне проживання студентів, які також разом відпочивають і розважаються. Приймаюча сторона, а часто, і самі студенти, організовують різноманітні конкурси та розвиваючі ігри, які супроводжуються постійним спілкуванням з носіями англійської мови. Результат такого навчання вам сподобається!

Якщо вам подобається навчатись та відпочивати одночасно і якщо вам подобаються подорожі, то навчання в Канаді саме те що поєднує корисне з приємним. Група в Канаді постійно проводить разом свій вільний час. Відпочиваємо, розважаємося, і займаємося спортом - завжди разом, що особливо допомагає процесу навчання і розвиває навики спілкування на англійській мові.

Проводячи вільний час разом із своїми колегами по навчанню, студенти дізнаються більше інформації про них, про їх хобі, про країну, де проживають. І разом із знаннями отримають нових друзів. Тривалий час спілкування в англомовному середовищі у колі однодумців та з викладачами в комфортній обстановці - ключ до успішного вивчення англійської мови. Ви приємно здивуєтесь коли будете говорити на одній мові разом з студентами з різних країн. Ви гарантовано відчуєте позитивний результат.

У Канаді уміють ефективно організувати процес навчання, а також уміють влаштовувати цікаві й різноманітні розважальні заходи, веселі вечірки. Одним словом, від навчання в Канаді ви отримаєте не тільки потужний поштовх у вивченні англійської мови, а й велику насолоду від спілкування в хорошій компанії.

Основа успішного навчання в Канаді - вміле поєднання самого процесу навчання з всебічним розвитком особи та відмінним відпочинком з масою різноманітних розваг!


Якщо Ви прагнете отримати освіту чи навчання в Канаді?
Не вагайтесь, телефонуйте і ми підшукаємо оптимальний варіант!

Для майбутніх учнів і студентів надаєм повну інформацію про навчальні заклади та перебіг самого навчання в Канаді. Львів:


097 - 93 44 229
ОСВІТНІЙ КОНСУЛЬТАНТ
Наталія Слаба
Навчання в Канаді 2019

Літо 2019 Лондон (Канада)
Літо 2019 Лондон (Канада)
(тривалість - 3 тижні)

Навчальна програма
для школярів!Навчання в Канаді 2019

Літо 2019 Торонто (Канада)
(тривалість - 4 тижнів)

Літо 2019 Ванкувер (Канада)
(тривалість - 4,6 тижнів)

Щорічний набір у групу!


Телефонуйте! Ми вам допоможемо.

Якісне навчання в Канаді доступне кожному!
Будуй своє майбутнє з нами!
Ось так ми відпочивали і навчались в Канаді - літо 2015!

© 2011 - 2019 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook