English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   Досвідчений персонал та викладачі в Канаді

Навчання в Канаді - від теплого прийому в аеропорту та комфортного поселення до ефективного навчального процесу у поєднанні з цікавим відпочинком - все це забезпечується досвідченим персоналом навчального закладу, який з роками напрацював чіткий навчальний процес для студентів та учнів з усього Світу.

Навчальні заклади в Канаді завжди вирізнялись особливим мікрокліматом, де легко навчатись. Туди кожен рік із задоволенням їдуть студенти щоб з комфортом та без напруги отримати нові знання англійської мови. Викладацький навчальний корпус вміло підтримає ваші знання та максимально підніме вправність у володінні англійської мови, відповідно до ваших бажань. Навіть, якщо ваш рівень знань не дуже високий з вами будуть дуже ретельно і сплановано працювати привітні вчителі, які допоможуть вам у вирішенні будь-яких складностей пов’язаних з навчальним процесом.

Досвідчений персонал навчального закладу надасть вам увесь спектр додаткових послуг, в який входить здорове харчування та заходи культурно-розважального характеру, що робить навчання в Канаді ще більш цікавим і корисним. Чуйний персонал навчального закладу зробить все можливе, щоб студенти та учні почувалися зручно, комфортно та ситно.

Як отримати більше інформації? Зроби перший крок! Телефонуйте прямо зараз!


Вчителі та навчання в Канаді Викладачі і навчання в Канаді Навчальні методики Канада


Тут панує атмосфера доброзичливості та домашнього затишку, де кожен учень оточений турботою обслуговуючого персоналу і відчуває себе повністю захищеним. Особливо увагу учителі школи приділяють дітям у перші дні перебування в Канаді і всіляко допомагають адаптуватись до нових умов перебування за кордоном далеко від рідних і друзів. Завдяки такому ставленню навчання в Канаді для іноземних студентів, які бажають удосконалювати свої вміння, в тому числі і знання англійської мови, приваблює все більше нових учнів з кожним роком.

У насиченому графіку занять завжди можливі жваві дискусії між студентами і вчителями, які є неймовірно важливими в ефективному проходженні навчального процесу в англомовному середовищі співрозмовників.

Інтенсивні навчальні заняття, прекрасні умови життя, розважальні програми та спортивні ігри – у комплексі все це викликає непідробне цілеспрямоване бажання вчитись і додає сил з легкістю долати навчальний матеріал. На досягнення цих цілей в Канаді розроблені нові ефективні навчальні методики та спрямовані кваліфіковані викладачі, які постійно мотивують і індивідуально допомагають своїм учням.

Батьки можуть бути спокійні за своїх дітей, оскільки вони знаходяться під постійним і надійним наглядом професіоналів, які знайдуть підхід до кожного студента! А ваші діти отримавши нові знання та порцію позитивних вражень від привітного, уважного і досвідченого персоналу школи, з нетерпінням будуть чекати нових зустрічей з новими друзями!

Навчання в Канаді - мотивує дітей та підсилює бажання вчитись!


Якщо Ви прагнете отримати освіту чи навчання в Канаді?
Не вагайтесь, телефонуйте і ми підшукаємо оптимальний варіант!

Для майбутніх учнів і студентів надаєм повну інформацію про навчальні заклади та перебіг самого навчання в Канаді. Львів:


097 - 93 44 229
ОСВІТНІЙ КОНСУЛЬТАНТ
Наталія Слаба
Навчання в Канаді 2019

Літо 2019 Лондон (Канада)
Літо 2019 Лондон (Канада)
(тривалість - 3 тижні)

Навчальна програма
для школярів!Навчання в Канаді 2019

Літо 2019 Торонто (Канада)
(тривалість - 4 тижнів)

Літо 2019 Ванкувер (Канада)
(тривалість - 4,6 тижнів)

Щорічний набір у групу!

Телефонуйте! Ми вам допоможемо.

Якісне навчання в Канаді доступне кожному!
Будуй своє майбутнє з нами!


© 2011 - 2019 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook