English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Хайдусобосло - купальний комплекс


Лікувально-оздоровчий
термальний курорт Хайдусобосло
(Hajduszoboszlo), Угорщина

Країна: Угорщина
Термальний курорт: Хайдусобосло


Рекомендуємо унікальний тур "3 в 1"
Відпочинок + розваги + оздоровлення = Хайдусобосло!


Лікувально-оздоровчий термальний курорт Хайдусобосло

Ще в античній Греції лікування у темальних водах було цілком звичною подією, як для заможної знаті, так і для простих людей. Але, активно облаштовувати перші термальні купальні по Європі стали знатні завойовники - римляни. Саме будівництво купалень на місці мінеральних джерел сприяло швидкому відновленню виснаженого походами організму вояків.

Епоха Відродження вдихнула у місцеві купальні новий виток культурного розвитку. Європейські лікувальні купальні швидко перетворювались на розкішні термальні курорти і стали новими центрами світського життя, часто ставали літніми резиденціями високої знаті та королів.

І сьогодні відпочинок на термальних джерелах та мінеральних водах доповнює колоритний відпочинок на курортах Європи та суттєво покращує ваш імунітет.

Щоб швидко відновити сили і ефетивно поправити власне здоров'я, медики та науковці рекомендують обирати лікувальні курорти з природними термальними джерелами, природними соляними гротами, природними лікувальними грязями.

Хронічна втома, стреси, ревматизм та інші хвороби науково доведено можна вилікувати мінеральною водою.


Хайдусобосло дитячий басейн купальний комплекс Хайдусобосло
Хайдусобосло: дитячий басейн
Купальний комплекс Хайдусобосло


Хайдусобосло - найбільший купальний комплекс у Європі!

Знаменитий угорський термальний курорт Хайдусобосло розташований в мальовничому куточку Угорщини. Розважально-лікувальний комплекс Хайдусобосло знаменитий природними джерелами є улюбленим місцем літнього відпочинку усіх верств населення: активна молодь, сім'ї з дітьми та вікові туристи — усі, усі знайдуть собі заняття по душі.

Плюс природні джерела Хайдусобосло - панацея від безлічі хвороб!

Відпочиваючи на цьому курорті та приймаючи мінеральні ванни, ви отримуєте додатково оздоровчий ефект і покращуєте обмін речовин. Інгаляції з використанням мінеральної води допомагають в лікуванні астми. Цілющі властивості води знімають запалення суглобів та покращують кровообіг.

Сюди спрямовують на лікування людей з захворюваннями хребта, хронічним запаленням суглобів, м'язовими болями та ревматизмом. Оздоровчі процедури Хайдусобосло допомагають спротсменам при реабілітації після спортивних травм, жінкам при безплідді.

Найпопулярніші лікувально-оздоровчі процедури курорту:
 • питні курси мінеральної води,
 • різні види масажів,
 • ванни з мінеральною водою,
 • грязьові обгортання і компреси,
 • солярій,
 • косметичні програми і багато іншого.

Місто Хайдусобосло.

Хайдусобосло - живописне містечко в Угорщині розташоване поблизу україно-угорського кордону. Хоча сьогодні місто Хайдусосбосло відоме у Європі насамперед саме як термальний курорт, проте тут безліч величних і гарних історичних пам'ятників культури і архітектури, унікальних музеїв різних напрямків.

Дзвоновий будинок (Haranghaz) - найкрасивіша пам'ятка міста, де зібрана рідкісна колекція дзвонів, відлитих за унікальною технологією.

Храм Святого Ласло - сьогочасний символ міста був споруджений в далекому XVIII столітті у дивовижному візантійському стилі. Стіни у соборі прикрашають дивовижні фрески із сюжетами про чудодійні властивості цілющої лікувальної води Хайдусобосло.

Курорт Хайдусобосло.

У 1925 році Хайдусобосло на глибині понад 1000 метрів знайшли унікальні гарячі джерела (цілющу воду назвали «кипляче золото» - температура природного джерела сягає 75 градусів!).

Подальші дослідження мінеральної води встановили, рідкісні лікувальні властивості води, що перетворило маленьке містечко Хайдусобосло на найбільший купальний комплекс у Європі - новою меккою для відпочинку ревматиків і раєм для любителів купання у гарячих джерелах протягом усього року!

Лужна термальна вода Хайдусобосло насичина йодом, бромом, гідрокарбонатами і різними солями, до складу гарячого джерела також входять бітум, титан, мідь, срібло, ванадій, барій, олово.

Випарами солей йоду з поверхні численних водойм та басейнів створюється особливий оздоровчий мікроклімат курорту Хайдусобосло!

Ввечері відпочиваючі розважливо гуляють в живописному парку, катаються на човнах, смакують каву у місцевих ресторанчиках.

Приїжджайте в Хайдусобосло освіжити тіло та думки!


Карта курорту Хайдусобосло


 • (1) Вхід на пляж

 • (2) Лікувальна купальня

 • (3) Аква Палас

 • (4) Аква-Парк

 • (5) Басейн

 • (6) Термал Кемпінг

 • (7) Термальний Готель Хунгароспа

 • (8) Спортивний центр

 • (9) Озеро для прогулянок на човні

 • (10) Середземноморське узбережжя

 • (11) Острів для натуристів

 • (12) Гучномовець, камера схову

 • (13) Термальна довідка для туристів


Карта курорту Хайдусобосло
Хайдусобосло - все для відпочинку


Купальний комплекс Hungarospa, Хайдусобосло.

Сучасний (Aqua-Palace) Hungarospa - критий комплекс для відпочинку на воді включає грандіозні тематичні басейни: «Льодовикова печерна купальня», «Римська купальня», «Тропічна купальня», «Купальня Ганг», «Морська купальня», «Басейн-кінозал»... Музика, підводні спецефекти та підсвічування створюють ефект присутності.

Для дітей окремий дитячий світ для купання та забав: батут, дитячий басейн, гірка, ігровий майданчик для малечі, комфортна "кімната матері і дитини", окремий купальний басейн для немовлят. Малюкам до вподоби яскраві тварини в басейнах і дивовижний водний замок. Тут забавляються цілими сім'ями ;)

Для активного відпочинку є плавальний басейн, серфінг, басейн з хвилями, сквош, пінне шоу...

Додаткові послуги: сауна, велнес відділення, масаж, фітнес зал, ресторан самообслуговування і буфет.


Хайдусобосло: лікувальний відпочинок Угорщина відпочинок в Хайдусобосло
Хайдусобосло: лікувальний відпочинок
Хайдусобосло відпочинок


Бальнеологічний курорт Хайдусобосло

Бальнеологічний курорт Хайдусобосло пропонує великий діапазон лікувальних і оздоровчих процедур - більш 100 видів!!!

 • Лікувальна вода. Пава-Вайна (Pavai-Vajna) - лікувальний курс місцевою питною водою призначається при легких та хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту,
 • Грязеві процедури. Для традиційних грязьових аплікацій та масок використовується рідкісна грязь з озера Хевіз,
 • Лікувальний масажі різних видів,
 • Зцілення від ревматизму,
 • Процедура витягування хребта,
 • Підводний масаж у ванній з лікувальною водою,
 • та інше...
На курорті багато оздоровчих закладів з новітнім лікувальним та діагностичним обладнанням, а термальні води Хайдусобосло сприяють лікувально-відновлювальнми процесам!


Хайдусобосло - склад води:
mg/l
VkK Kft. 1998
K+
18
Na+
1260
NH4+
11,2
Ca2+
12
Mg2+
1,8
Fe2+
0,14
Mn2+
<0,02
Li+
0,30
NO3
<1,00
Cl
1030
Br
8,30
I
6,85
F
1,5
SO42-
<10
HCO3
1720
S2-
0,24
CO2
33
O2
5,4
As
<2
HBO2
93

Перед купанням у лікувальних басейнах - обов'язкова консультація лікаря!


Аквапарк Хайдусобосло

Курорт Хайдусобосло пишається своїм першим аквапарком в Угорщині. Це відмінний розважальний центр європейського рівня. Аквапарк пропонує відвідувачам весело спуститись з 9 видів гігантських водних гірок. Висота деяких гірок для розваг на воді перевищує 10 метрів, що забезпечує яскраві та незабутні враження при стрімкому стрибку у воду. Одні тільки назви гірок заставляють затамувати подих ще пред початком спуску: камікадзе, чорна діра, скажена ріка, гірка Ніагара).

Поруч є 3 пляжних басейни для відпочинку і улюбена розвага дітей - декоративна швидкісна річка. Для зовсім маленьких дітей - свої розваги: різноманітні міні-гірки, атракціони та затишний дерев'яний майданчик для забав.

Хайдусобосло Аквапарк Аквапарк Хайдусобосло Аквапарк Угорщина


Пляж Хайдусобосло

Пляж для відпочинку розташований на території курортного парку площею в 30 га! Це "справжнє" морське Середземне узбережжя - піщаний берег з тінистими пальми, плескіт води, високий маяк та усі зручності: лежаки, парасольки... + басейн з хвилями і спортивний басейн.

Хайдусобосло курорт з басейнами Хайдусобосло пляж Хайдусобосло пляж з басейном
Відчуйте оздоровчу силу природи Хайдусобосло. Вдихніть життя на повну!

Замовляємо оздоровчий тур Хайдусобосло просто зараз!Тур з відпочинком в Хайдусобосло Тур з відпочинком в Хайдусобосло відпочинок у басейнахБільше інформації
про відпочинок в Хайдусобосло

за телефоном:
(096) 583-10-51


© 2011-2020 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook