English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   


Раннє бронювання. Болгарія.

Лікувальний відпочинок


Лікувальні курорти України та Європи наділені унікальними оздоровчими та профілактичними властивостями, які поєднують природні лікувальні ресурси та необхідну спеціалізовану медичну інфраструктуру для оздоровлення. Лікувальні курорти мають усе необхідне для комфортного лікувального відпочинку - спеціальні оздоровчі процедури: механотерапія (масажі різного виду, лікувальна гімнастика та фізкультура), фізіотерапія (кліматотерапія, бальнеотерапія, гідро- та термотерапія, інгаляції) - чим досягається позитивний лікувальний ефект та загальне оздоровлення організму людини.

Окремо можна відзначити величезний вплив клімату на оздоровлення людини, де саме розташований лікувальний курорт. Чисте іонізоване гірське повітря Карпат чи Альпійських вершин, помірний морський клімат на берегах морів - все це додатково сприяє загальному оздоровленню людини та покращує результати лікування.

Лікувальні курорти мають профільні напрямки: бальнеологічні курорти, де основний лікувальний фактор - мінеральні джерела; грязеві курорти, де використовується мінералізовані грязі; кліматичні курорти (купання у морі, повітряні та сонячні ванни) та курорти зі змішаним лікувальним ефектом.

Лікувальна гімнастика Термальні курорти Лікувальні масажі

До курортів з кількома лікувальними факторами в Україні належать: бальнеокліматичні - Верховина, Синяк, Звенигород, Конча-Заспа; бальнеогрязеві - В.Любінь, Моршин, Миргород, Трускавець, Черче, Шкло; кліматогрязеві - Аркадія, Бердянськ, Маріуполь, Кирилівка, Куяльник.

Рекомендуємо лікувальний відпочинок у горах особливо Карпатські курорти, де вся природа потопає у чарівних пейзажах вершин та полонин. Чисте розріджене повітря Карпатських гір, цілющі термальні і мінеральні джерела надзвичайно добре підходять для лікувального та активного відпочинку. Курорти: Солотвино, Славське, Буковель, Яремче, Драгобрат, Яблуниця і Косів - відомі і за межами України. Курорти знаходяться в екологічно чистій лісовій зоні, мають розвинену туристичну інфраструктуру та сучасне лікувальне обладнання.

Відвідайте Трускавець - найвідоміший бальнеологічний курорт України. Зміцнюємо імунітет на куротах у Моршині. А на курорті Східниця - п'ємо цілющу мінеральну воду Нафтуся!

Грязеві курорти Лікувальний відпочинок Лікувальний відпочинок у горах

Лікувальні курорти Європи відомі уже не один рік. Угорщина - термальна імперія з унікальними термальними джерелами. Лікувальні курорти Чехії з широкою оздоровчою спеціалізацією: Карлові Вари, Франтішкові Лазні, Бехинє, Блудов, Дарков, Карвіна, Годонін, Яхимів, Янске Лазнє, Єсенік, Карлова Студанка, Клімковіце, Константинови Лазнє, Лазне Богданеч, Лазнє Кундратіце, Лазнє Кінжварт, Лазнє Лібверда, Лазнє Тоушень, Ліпова Лазнє, Лугачовице, Маріанські Лазні, Мшене Лазнє, Слатініце, Тепліце, Тепліце над Бечвоу, Тршебонь, Веліховки, Велке Лосіни, Враж. Лікувальний відпочинок на курортах Словенії, Німеччини, Австрії також має тільки позитивні відгуки від своїх клієнтів, які набираються тут сил та здоров'я.

Щоб правильно вибрати лікувальний курорт потрібно проконсультуватись у лікаря, і правильно підібрати програму лікування. А для загального оздоровлення вам підійде любий курорт адже в більшості, лікування базується на використанні термальних вод (купання), вживання природної мінеральної води (або збагаченої мінералами), дієтичному харчуванні. Як результат - покращення самопочуття, відновлення сил.

Запрошуємо подорожувати разом із нами під опікою св. Христофора — покровителя подорожуючих!

© 2011-2020 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook