English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   


Раннє бронювання. Болгарія!

Угорщина

Тури в Угорщину, у дивовижну країну з королівською історією та прекрасною природою, відомі усім своїм якісним туристичним сервісом у Європі. Відпочинок в Угорщині - порівняно дешевий відпочинок у відношенні якість/ціна. Тури в Угорщину завжди користуються шаленим попитом у туристів і не тільки з Європи.

Угорщина - це країна з неповторним культурним надбанням та цікавим історичним минулим. Середньовічні замки та фортеці, красиві природні краєвиди, термальні курорти - все це приваблює подорожуючих провести відпочинок в Угорщині. Тури до цієї країни надзвичайно сподобаються кулінарним гурманам. Не є таємницею, що національна кухня в Угорщині вважається однією із найсмачніших у Європі та в певній мірі екзотичною. Безліч великих та маленьких ресторанів та кафе кожний з яких вас вразить не тільки вишуканими стравами, але й неповторним інтер’єром та особливою атмосферою. Тут можна завжди смачно перекусити та добре і ситно пообідати або повечеряти. Жива музика і відомі угорські вина зроблять ваш відпочинок в Угорщині яскравішим. До речі, шанувальникам вина пропонуємо підібрати тур з відвідинами міста Егер з відомою на усю Європу Долиною Красунь, де можна скуштувати вина у міні гротах та взяти з собою у спеціальних бочечках вина на розлив. Незабутні враження від дегустації місцевого вина різних сортів та витримки - гарантуємо.


Екскурсії. Угорщина Тури. Угорщина. Будапешт
Екскурсії. Угорщина
Будапешт. Угорщина

Тури в Угорщину неможливо уявити без екскурсії по Будапешті. Вас чекають: оглядові екскурсії по історичних місцях столиці, королівський палац, найбільший у Європі зоопарк, острів на річці Дунай з мальовничим парком, купальні під відкритим небом з цілющими термальними водами, а неподалік від Будапешту - знаменитий аквапарк та містечко Сентендре, де є казковий музей марципанів.

Відпочинок в Угорщині - це гарна та цікава подорож, як для дорослих так і для дітей. Сімейний відпочинок в Угорщині дуже популярний у Європі. Путівки та тури до Угорщини можна підібрати індивідуально. Менеджери туристичної компанії Христофор-Тур радо вам допоможуть підібрати тур. Ціни на відпочинок в Угорщині вас приємно здивують.

Великий вибір готелів з європейським рівнем обслуговування - це сучасна туристична Угорщина. Автобусні тури в Угорщину це хороша нагода поближче познайомитись з колоритним та привітним угорським населенням та зануритись у дивовижну атмосферу Угорщини. Ціни на автобусні тури доступні, навіть, для студентів. А використавши, раннє бронювання, можна суттєво знизити витрати на подорож. З іншого боку, ціни на гарячі тури теж актуальні.

Туристична компанія Христофор-Тур працює з клієнтами індивідуально, а також обслуговує корпоративні замовлення. Ми допоможемо організувати подорож і підібрати тури в Угорщину, підібрати готель, виконаємо бронювання номера в готелі, а для бажаючих підберемо лікувальні курорти чи замовимо АВІА квитки.

Запрошуємо подорожувати разом із нами під опікою св. Христофора — покровителя подорожуючих!

© 2011 - 2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook