English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   


Раннє бронювання. Болгарія!

Туреччина

Тури в Туреччину занурять вас у дивовижну атмосферу країни, де поєднується приголомшливі надбання європейської цивілізації та розкішні символи східної культури. Туреччина сьогодні об'єднала в собі сучасні споруди та неймовірну красу та велич історичних пам’яток архітектури. Напрочуд м’який та теплий клімат постійно вабить туристів придбати тури в Туреччину. Ціни на відпочинок у Туреччині порівняно не високі. До речі, тур можна підібрати на будь-яку кількість днів, що значно зменшує витрати на відпочинок. Гарячі тури в Туреччину також значно дешевші ніж ціни на звичайні тури.

Відпочинок у Туреччині не залишить байдужим шанувальників пляжного відпочинку на морі. Різноманіття курортів, вишукані готелі Туреччини (більшість яких мають свої власні басейни) з чуйним обслуговуванням, приємний середземноморський клімат і пляжі, які вражають своєю чистотою. Висока якість відпочинку, помірні ціни та виняткова східна гостинність - це те чим вирізняється Туреччина. Курорти різної цінової категорії завжди готові прийняти любителів пляжного відпочинку на морі. Аланія, Анталія, Кемер, Кушадаси, Лара-Кунду, Бодрум, Белек, Фетхіє, Мармарис, Сіде - це найпопулярніші курорти Туреччини.

Підбір туру он-лайн на нашому сайті допоможе вам самостійно підібрати тур, курорт, готель та час відпочинку, який підходить вам. Адже, завдяки вдалому географічному розташуванню, пляжний відпочинок на морі у Туреччині триває з травня по жовтень. А там де сонце і море там і приємні спогади про відпочинок.

Туреччина готова прийняти найвибагливішого туриста. Про готелі Туреччини, більшість з яких працюють в режимі все включено, ходять легенди. Бажаючі відпочити винятково комфортно, мають можливість підібрати тур та ціни у розкішні готелі на найкращих курортах. Це буде незабутній відпочинок на морі, правда, відповідно і ціни. Раннє бронювання туру дозволяє заощадити до 30% витрат на путівку та тури в Туреччину.

Тури в Туреччину це прекрасна нагода ознайомитись з її колоритною культурою та дивовижними історичними пам’ятниками архітектури. Відпочинок у Туреччині насичений захоплюючими екскурсіями по історичних скарбницях та музеях. Чого вартий лише загадковий Стамбул з прекрасними мечетями та палацами, які збереглися з давніх часів панування Візантії. Мальовничі краєвиди портового міста Стамбул, найбільшого у міста в Туреччині. Екскурсії через протоку Босфор на паромі з Європи до Азії.

Ну і звичайно шопінг! Туреччина славиться своїми ринками, торговельними центрами та нескінченими магазинами з якісною продукцією та дешевими цінами.

Запрошуємо подорожувати разом із нами під опікою св. Христофора — покровителя подорожуючих!

© 2011 - 2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook