English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   


Раннє бронювання. Болгарія!

Курорти Туреччини

АНТАЛІЯ

Курортне місто Анталія засноване в 2 столітті до нашої ери королем Атталосом з Бергами. За давньою легендою король попросив для себе знайти рай на землі. Обійшовши увесь Світ, подорожуючі обрали для свого короля саме це місце на березі Середземного моря.

Анталія і сьогодні вважаєтьтя раєм для туристів, яким до вподоби відпочинок на морі на схилах знаменитого турецького курорту з колоритною історією, що поєднує в собі велич найдревніших східних культур і неймовірну красу берегової лінії, яка складається з мережі охайних пляжів (в основному галька) та затишних скелястих заток на фоні красивих панорам Тороських гір.

Курорт Анталія Анталія Туреччина
Курорт Анталія
Анталія, Туреччина


Старе місто все ще зберігає вузькі та химерні вулички з кам'яними будинками. А мальовничу гавань прикрашають ворота римського імператора Гадріана, які збереглись до нашого часу. Саме проходячи крізь арки воріт Гадріана потрібно загадати бажання, яке обов'язково збудеться, якщо потерти своє взуття.

Побережжя Анталії славиться комфортними готелями та пансіонатами з відмінним турецьким сервісом. На курорті достатній вибір готелів різних категорій. Кожен відпочиваючий знайде для себе цікаві розваги: розважальні центри, шоу фонтанів, дискотеки, аквапарки, а найголовніше – захоплюючі екскурсії історичними пам’ятками архітектури Анталії. Символ Анталії - мечеть Івлі з височенним 38-метровим мінаретом. За високими парканами та вздовж тінистих бульварів туристи знаходять гостинні кафе в національному стилі та жваві турецькі магазини.

Анталія є ідеальним курортом для райського відпочинку на морі. Зайвий раз переконуєшся, що Анталію важко описати - краще самому все побачити та відчути!


Звертайтесь і ми допоможемо!
Організація Ваших Мрій!


Запрошуємо подорожувати разом із нами під опікою св. Христофора — покровителя подорожуючих!

© 2011 - 2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook