English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   


Раннє бронювання. Болгарія!

Туніс

Відпочинок у Тунісі. Туніс - тепла та цікава країна на півночі Африки, омита Середземним морем з однойменною столицею - Туніс. Відпочинок у цій екзотичній країні принесе вам масу нових вражень та гарні спогади про ці тури. Туніс, хоч і арабська країна з притаманним східним колоритом, проте з дуже комфортною сучасною європейською туристичною інфраструктурою. Міжнародні аеропорти, розвинута мережа курортів та готельних комплексів, різноманітні туристичні екскурсійні програми, фестивалі, одним словом, все що потрібно для цікавого та комфортного відпочинку.

Тури в Туніс дозволять на власні очі побачити пустелю Сахару, торкнутись історичних місць античного Карфагену, поплавати у Середземному морі та відпочити на курортах. У Тунісі про відпочинок можна говорити багато теплих слів. По-перше, це привітне Середземне море, а на узбережжі доглянуті пляжі з білим піском. Підібрати тур до Тунісу можна на будь-який курорт. Але найвідоміші курорти Тунісу для пляжного відпочинку - Монастір, Махдія, Сус, Хаммамет та острів Джерба.

В проміжках між засмаганням під лагідним сонцем у Тунісі вас чекають оздоровчі та лікувальні процедури і надсучасні центри для таласотерапії. Хочете гарно виглядати та помолодшати пройдіть сеанси таласотерапії. Зараз це дуже популярний напрямок туризму у Тунісі. Відпочинок на морі, по-друге, це мекка для дайверів професіоналів та простих туристів, які люблять споглядати красиві підводні світи Середземного моря. Для шанувальників підводного плавання тури в Туніс - це безпомилковий вибір та захоплюючі пригоди під водою.

По-третє, це розвинута мережа розваг та відпочинку у Тунісі: сучасні готелі, казино, кафе, дискотеки, серфінг, різноманітні екскурсії, шоу та фестивалі. Все це з відчутним східним розмахом та європейським сервісом.

Тури в Туніс - відпочинок з насиченими екскурсійними програмами: сафарі (поїздки на джипах по пустелі Сахара), гостювання у природному оазисі, відвідини справжнього східного базару (придбати сувеніри в Тунісі - це мрія любого подорожуючого, особливо відомі на увесь світ - туніські килими).

У Тунісі багато архітектурних пам’яток давнини: Карфаген та Сбейтла де збереглись залишки Візантійської цивілізації - вражаючі замки і капітолій, священні храми та давні театри.

Підібрати тури в Туніс можна в прямо зараз, звертайтесь до менеджерів туристичної фірми Христофор-Тур і ми надамо безкоштовні консультації щодо відпочинку в Тунісі, підберемо дешеві гарячі тури, і допоможемо правильно виконати підбір туру (он-лайн) в Туніс.

Запрошуємо подорожувати разом із нами під опікою св. Христофора — покровителя подорожуючих!

© 2011 - 2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook