English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   


Раннє бронювання. Болгарія!

Шрі Ланка

Шрі Ланка - екзотичний острів в Індійському океані, який завдяки своєму небувалому розвитку туристичної індустрії став улюбленим місцем шанувальників пляжного відпочинку на морі з особливим романтичним шиком в обіймах ідеальних природних умов. Затишні лагуни, кокосові пальми, красиві піщані пляжі, чудернацькі ліси та національні парки милують око і створюють приголомшливу атмосферу. Насправді Шрі Ланка - це райський відпочинок на морі.

Курорти Шрі Ланки потопають в національних парках, які зберегли унікальну не спотворену цивілізацією ідилію. Бездоганно чиста вода у морі, підводні коралові сади, де безліч екзотичних та казкової краси маленьких і великих риб. Моратува, Галле - курорти Шрі Ланки, де пляжний відпочинок відкриє для вас дивовижний світ романтики під заспокійливий шум морських хвиль.

Тури у Шрі Ланку це не тільки романтика та екзотика. Загадкові пам’ятники буддизму, вікові храми, фортеці витесані прямо у скелях - вражають своєю величністю та неповторністю. Це все можна побачити на власні очі - залишається тільки купити тури у Шрі Ланку і мальовничий острів назавжди залишиться у ваших спогадах як вишуканий, романтичний і найяскравіший відпочинок. У Шрі Ланці вартує особливої уваги: храм Зуба Будди, гордість острова - безмежні чайні плантації, приголомшливі мандрівки на слонах, кораловий острів і захоплююча рибалка в океані.


Тури у Шрі Ланку. Мандрівки на слонах. Тури у Шрі Ланку. Відпочинок на морі.
Мандрівки на слонах. Шрі Ланка
Відпочинок на морі. Шрі Ланка

Для жінок тури у Шрі Ланку - це гарна нагода придбати різноманітні унікальні креми та олії з натуральних рослин. А також купити ароматні спеції, які вирощують саме у Шрі Ланці: гвоздика, ваніль, кориця та інші. А як приємно прямо на пляжі випити прохолодний та неймовірного смаку коктейль і відчути себе богинею хоча б у Шрі Ланці. Підбір туру ви можете виконати самостійно завітавши на сторінку підбір туру. А можна звернутись до менеджерів туристичної компанії Христофор-Тур, які досконало володіють усією інформацією, щодо відпочинку в Шрі Ланці: готелі, курорти, ціни, гарячі тури!

Тури до Шрі Ланки це пляжний відпочинок на морі та цікаві екскурсійні тури з оглядом дивовижних історичних місць, стародавніх міст на фоні яскравих та мальовничих пейзажів. Не забувайте забронювати тури у Шрі Ланку! Раннє бронювання - реальна економія витрат на відпочинок. Отримай свою знижку!

Запрошуємо подорожувати разом із нами під опікою св. Христофора — покровителя подорожуючих!

© 2011 - 2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook