English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   


Раннє бронювання. Болгарія!

Польща

Тури до Польщі приваблюють туристів своєю багатою на традиції історією та винятковими середньовічними замками, до того ж ціни на тури в Польщу приємно дешеві. А гарячі тури у Польщу це додаткова економія вашого бюджету на відпочинок. У Польщі багато осередків туризму. Найпопулярніші це Краків, Варшава, Вроцлав, Лодзь, Познань, а зимою це є курорт Закопане - відомий гірськолижний курорт Польщі.

Відпочинок у Польщі ви можете підібрати на свій смак і підібрати цікаві тури в Польщу. На вибір є автобусні тури, оздоровчі та екскурсійні. Тури до Польщі - це хороша нагода дешево та цікаво відпочити. Адже подивитись є на що: старовинні міста та містечка, середньовічні замки та фортеці, мазурські озера та величні вершини Татр.

Відпочинок у Польщі додасть вам нових позитивних емоцій та збагатить ваші спогади про чудові екскурсії. Тури до Польщі пропонуємо підібрати з відвідинами найкрасивішого міста Польщі - Краків. Екскурсії по королівській резиденції колишньої столиці, огляд середньовічних замків та піші екскурсії по набережній річки Вісли вражають своєю красотою.

Взимку бере верх гірськолижний відпочинок. У Польщі по заброньованих та дешевих гарячих турах з’їжджаються шанувальники зимових видів спорту та відпочинку. Курорт Закопане відомий усім своїм бездоганним сервісом, розвинутою гірськолижною інфраструктурою та відносно дешевими цінами.

Гарячі тури до Польщі завжди користуються великим попитом їх можна підібрати через нас, саме зараз, звертайтесь до менеджерів туристичної фірми Христофор-Тур і ми надамо безкоштовні консультації та радо допоможемо підібрати готель і виконаємо підбір туру до Польщі.

Польща, цікаві екскурсії та якісний відпочинок - чекають на вас. Тури до Польщі - це цікава подорож у старовинну країну Європи з європейським рівнем обслуговування у готелях, чудовими краєвидами та багатошаровим історичним надбанням по значно дешевших ніж у інші країни Європи цінах. Польща - це тури круглий рік, відпочинок з насиченою екскурсійною програмою та смачна польська кухня.

Запрошуємо подорожувати разом із нами під опікою св. Христофора — покровителя подорожуючих!

© 2011 - 2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook