English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   


Раннє бронювання. Болгарія!

ОАЕ

Тури в ОАЕ (Об’єднані Арабські Емірати) - це подорож у країну чудес про яку ходять легенди. Країна - оазис туризму серед пустелі. Сучасні готельні комплекси, велетенські за розмахом торгівельні магазини та хмарочоси і все це на фоні яскравих гірських пейзажів та спустошених сонцем пустель.

Відпочинок на морі - це особлива родзинка в ОАЕ. Відпочинок на курортах Індійського океану це є незабутні спогади, які будуть вас знову і знову манити повернутись у цю казкову країну. ОАЕ приваблює подорожуючих шикарною туристичною інфраструктурою та екзотикою. Респектабельні готелі Бурдж Аль Араб та Джумейра та давні пам’ятники архітектури, 124 поверховий Бурдж Халіф та гарячі пустелі, оздоблені зеленими оазисами, штучний Пальмовий острів та неймовірної красоти природні коралові рифи.


Авіа-тури в ОАЕ ОАЕ - відпочинок на морі
Готель Парус. ОАЕ
Відпочинок на морі. ОАЕ

Відпочинок на морі завдяки теплому клімату триває в ОАЕ круглий рік, але краще відвідати курорти цієї країни у березні, квітні чи травні, коли сонце ще не таке спекотне. Для дайверів тури в ОАЕ це можливість зануритись у блакитні красоти підводного світу, наповненого казковою фауною та флорою. Вас чекають незабутні підводні пригоди.

Найбільш відомі курорти ОАЕ: Дубаї, Шарджа, Абу-Дабі, Фуджейра, Рас-Ель-Хайма.

Тури в ОАЕ, в певній мірі, досить дороге задоволення і рахується дуже престижним відпочинком. Але існує безліч дешевих готелів, які дозволять значно скоротити витрати на відпочинок.

Залишається тільки звернутись до менеджерів туристичної фірми Христофор-Тур, і ми підберемо тури в ОАЕ індивідуально, відповідно до ваших вподобань та ціни. Гарячі тури, також, завжди актуальні. Можливо, саме зараз є в наявності гарячі тури в ОАЕ. Дзвоніть, ми виконаємо підбір туру особисто для вас.

Підібрати тур можна навіть на кілька днів, що дозволить ознайомитись з цією країною за помірну ціну, але, повірте, ці кілька днів будуть найяскравішими у вашому мандрівному житті.

Отримавши путівки в ОАЕ, ви на власні очі побачите екзотичну красу Об’єднаних Арабських Еміратів: старовинні палаци, в тому числі, палац шейха Саїда, готель Парус, аквапарк, та обов’язково погрієтесь на пляжах курортів Індійського океану.

Запрошуємо подорожувати разом із нами під опікою св. Христофора — покровителя подорожуючих!

© 2011 - 2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook