English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   


Раннє бронювання. Болгарія!

Німеччина

Тури в Німеччину - це яскраві подорожі, насичені різноманітними та цікавими екскурсіями. В Німеччину їдуть туристи з усієї Європи, щоб гарно та якісно провести свій відпочинок. У Європі дуже мало країн з такими культурними та національними традиціями, як Німеччина. Автобусні тури у цю країну можна замовити та підібрати на будь-який смак.

Відпочинок у Німеччині, для одних туристів - це щорічний німецький фестиваль пива у Мюнхені – «Октоберфест» (Oktoberfest). Шанувальники хмільного напою з усієї Європи зустрічаються саме у Німеччині. Десятки сортів пива, підсмажені сосиски і фестивальний настрій – це те що треба для енергійної молоді, щоб весело та гарно провести свій час та відпочинок. У Європі усім відома якість німецького пива.

Для інших відпочинок в Німеччині – це перш за все занурення у стародавню культуру. Захоплюючі екскурсії по середньовічних замках, де можна особисто доторкнутись до історичного минулого та зануритись у світ легенд. Автобусні тури в Німеччину – це хороша нагода помилуватись калейдоскопом дивовижних краєвидів. Історичні пам’ятники архітектури, мальовничі природні ландшафти, могутні альпійські вершини та просторі морські узбережжя – це все колоритна Німеччина. Туризм у цій країні вирує круглий рік і дарує подорожуючим неповторні та захоплюючі відчуття.

Німеччина – це багатогранна по красоті країна Європи. Готелі Німеччини вражають своїм комфортом: смачна кухня, професійний обслуговуючий персонал. (Доречно нагадати, що раннє бронювання готелів заощадить витрати на подорож.) Кухня Німеччини не залишить осторонь гурманів смачно поїсти та ще й великими порціями. Кулінарні здібності місцевих кухарів вас приємно здивують, а солодкі десерти – це окремі витвори мистецтва.

Одним словом, відпочинок у Німеччині гарантує вам насолоду для душі та тіла. Вас чекають приголомшливі пригоди. Звертайтесь і туристична компанія Христофор-Тур підбере тури до Німеччини особисто для вас!

Запрошуємо подорожувати разом із нами під опікою св. Христофора — покровителя подорожуючих!

© 2011 - 2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook