English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   


Раннє бронювання. Болгарія.

Країни

Яскраві враження від побаченого у країнах Європи захоплюють юрби туристів, які постійно фотографують цікаві моменти подорожі, не забуваючи прикупити унікальні сувеніри на згадку. А екзотичні страви, дивні звичаї, історичне минуле, середньовічні міста та легенди доповнюють зворушливу картину побаченого.

Шалений розвиток туризму у Європі – це прекрасна можливість зробити собі подарунок – подорож в омріяну країну Європи чи у іншу частину світу. Екзотичні острови, морські узбережжя, гори та історичні пам’ятники архітектури чекають на вас. Відпочинок у Європі – це цікаві пригоди та захоплюючі екскурсії. Досить мріяти вибери країну і починай справжню подорож!

Ми допоможемо вам потрапити у серце Європи - Париж та відчути безмежну романтичну атмосферу з Ейфелевої вежі. Організуємо поїздку на батьківщину Моцарта у вишукану Австрію, прикрашену альпійськими вершинами. Організуємо тур у Чехію. Прага - справжній музей під відкритим небом.

Для шанувальників відпочинку на морі рекомендуємо адріатичний бриз на пляжах Чорногорії, Італії, Хорватії та лагідне сонце і золоті піски Чорного моря у Болгарії.

Шопінг тури Подорожі по Європі Тури у Париж. Франція
Тури у екзотичні країни
Калейдоскоп
ваших
МРІЙ
Відпочинок у Європі зимою
Дитячі табори - дитячий відпочинок Відпочинок на морі Молодіжний відпочинок на моріЗапрошуємо подорожувати разом із нами під опікою св. Христофора — покровителя подорожуючих!

© 2011 - 2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook