English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   


Раннє бронювання. Болгарія!

Ізраїль

Тури в  Ізраїль - це захоплююча подорож у країну з сучасними гостинними містами, овіяну легендами. Тель-Авів, священний Єрусалим, Хайфа – величні та історичні міста Ізраїлю. Екскурсії запам’ятаються вам на довго: стіна плачу, Храм Гробу Господнього, різноманітні музеї.

Тури в Ізраїль - відпочинок з можливістю поплавати в трьох морях (Мертве море, Червоне море та Середземне). Ось де можна по-справжньому відпочити, досхочу позасмагати на пляжах та поплавати у теплих водах. Температура води у Червоному морі цілий рік приблизно 22ºС. Кращого варіанту для сімейного відпочинку на морі годі знайти - чисті піщані пляжі, відмінний сервіс персоналу готелів та різноманітні розважальні програми. Особливо вам запам’ятаються купання з дельфінами та дайвінг.

Ізраїль - країна, яка радо приймає подорожуючих з усього світу: паломників, шанувальників пляжного відпочинку, бізнес-туристів чи людей які приїхали на лікування.


Паломницькі тури в Ізраїль. Стіна плачу Тури до Ізраїлю. Єрусалим
Стіна плачу. Ізраїль
Єрусалим. Ізраїль

Лікувальні клініки Ізраїлю це в першу чергу висока ефективність лікування та висококваліфіковані лікарі. Першокласні курорти з сучасним обладнанням та цілющим кліматом роблять дива. Цілющі води Мертвого моря, оздоровчі масажі та процедури в комфортабельних санаторіях все це чекає на вас потрібно тільки правильно підібрати тур.

Відпочинок у Ізраїлі покращить ваше здоров’я та додасть вам сил.

Запрошуємо подорожувати разом із нами під опікою св. Христофора — покровителя подорожуючих!

© 2011 - 2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook