English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   


Раннє бронювання. Болгарія!

Італія

Тури до Італії відкриють для вас дивовижні за архітектурою та красотою міста з середньовічними історичними пам’ятниками, де на кожному кроці відчутний подих древнього Риму чи епохи Відродження. Екскурсії по Риму, Мілану, Вероні та неймовірні екскурсії по воді у Венеції залишать тільки приємні спогади про тури до Італії.

Відпочинок в Італії, яка багата затишними містечками на березі моря та гарними курортами з мальовничою природою з помірним і субтропічним середземноморським кліматом це відмінний вибір для сімейного відпочинку на морі та романтичних подорожей. Тепле Адріатичне море з охайними та впорядкованими пляжами подарує вам неймовірну насолоду від відпочинку на березі моря. Італія вас приємно здивує своїм неповторним колоритом.

Італія - велика та елегантна країна Європи з глибоким історичним корінням. Венеція, Флоренція, Турин, Палермо, Неаполь, Генуя, Рим, Ватикан - усі міста Італії наповнені середньовічними пам’ятниками архітектури, які прекрасно збереглися до наших днів і відображають славний дух цілої епохи.


Тури по Європі. Венеція. Італія. Тури по Європі. Рим. Італія.
Венеція. Італія
Рим. Італія

Венеція - відоме в усьому світі місто на воді, пронизане малими та великими каналами, по яких поважно пропливають гондоли з туристами. Знаменита площа Святого Марка, Палац Дожів, музеї та карнавали усе це вабить туристів з усієї Європи придбати тури до Італії.

Ватикан - найменша країна у світі, розташована у місті Рим на однойменному пагорбі. А площа Святого Петра - світовий центр паломництва. Ватикан має свою поліцію, почту та армію, яка складається з відомої швейцарської гвардії.

Мілан - столиця європейської моди. Постійні літні та зимові розпродажі та шалені знижки приваблюють шанувальників шопінгу придбати модний та якісний одяг від провідних дизайнерів та брендів.

Кухня Італії завжди була та залишається вишуканою та водночас простою: риба та морські продукти, овочі та фрукти, різноманітні сири та бобові. Ну і звичайно коронні страви паста по італійські зі смачними соусами та справжня італійська піца. А для гурманів та ласунів широкий вибір десертів, морозиво та шоколад.

Тури до Італії це гарна нагода придбати цікаві сувеніри: карнавальні маски, вироби з венеціанського скла, оливкове масло та фляжчину граппи (італійська виноградна самогонка).

Менеджери туристичної компанії Христофор-Тур завжди допоможуть зробити підбір туру до Італії і безкоштовно проконсультують щодо відпочинку у Італії.

Запрошуємо подорожувати разом із нами під опікою св. Христофора — покровителя подорожуючих!

© 2011 - 2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook