English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   


Раннє бронювання. Болгарія!

Хорватія

Тури у Хорватію - це справжня екзотика у Європі - відпочинок на морі, прекрасний м’який клімат та незлічена кількість середньовічних пам’яток архітектури. Хорватія вразить вас красотою заток, екзотичними островами, старовинними замками та чудовими краєвидами. Живописне поєднання природної красоти Хорватії - вікові соснові ліси та мальовничі гори, вражаюча чистота моря та пляжів і дивовижні острови та острівці вздовж усього побережжя Хорватії - приваблюють туристів з усієї Європи.

Тури у Хорватію завжди користуються шаленою популярністю. У Хорватії можна не тільки спокійно засмагати на просторих піщаних пляжах, але й знайти для себе більш активний відпочинок на морі. Хорватія пропонує вам захоплюючі підводні пригоди. Напрочуд чисте Адріатичне море - ідеальне місце для дайвінгу, а шанувальникам серфінгу завжди знайдеться відповідна хвиля. Шанувальникам екзотики та швидкостей Хорватія пропонує яскраві подорожі на яхтах та катерах.

Підбір туру до Хорватії ускладнює велике різноманіття варіантів відпочинку. Менеджери туристичної компанії Христофор-Тур допоможуть підібрати тури на будь-який смак за прийнятної для вас ціни. Відпочинок на морі на кращих курортах Хорватії, оздоровчі тури, екскурсійні тури - будь-який вибір принесе вам низку позитивних вражень та цікаві пригоди. Вас чекають комфортні готелі, відмінний сервіс та доброзичливе ставлення населення до подорожуючих, які вибрали саме відпочинок у Хорватії. Ціни на морепродукти та місцеві вина дозволяють зі смаком скуштувати екзотичні блюда з кальмарів чи устриць та дегустувати різноманітні вина Хорватії.

Відпочинок у Хорватії відмінно підходить для сімейного та дитячого відпочинку - екологічно чисте повітря, винятковий адріатичний клімат, веселі розваги на пляжі та морі, дискотеки, вишукані кафе та ресторани, захоплюючі екскурсії по історичних місцях та середньовічних замках.

Запрошуємо подорожувати разом із нами під опікою св. Христофора — покровителя подорожуючих!

© 2011 - 2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook