English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   


Раннє бронювання. Болгарія!

Греція

Тури у Грецію, завдяки своїй екзотиці, перетворились у дуже популярний туристичний напрямок. До ваших послуг розвинута мережа туристичних послуг — нові готелі, охайні пляжі, неповторна архітектура. Використавши своє історичне надбання, Греція стала європейським центром туризму. Не останню роль в цьому зіграли і ціни на тури у Грецію. Проводити відпустки, канікули, весільні подорожі і навіть зустріти Новий рік - це незабутній відпочинок у Греції.

Тури у Грецію вас не розчарують - будьте впевнені. Греки дуже гостинні та відкриті люди, які радо відкриють для вас Грецію. І забувши буденні турботи, ви зануритесь у міфічну історію та античну архітектуру Греції, розбавлену сонячними оливковими садами та зеленими долинами. Тут кожен будиночок, кожна вуличка дихає своєю історією і повертає нас у бурхливе античне минуле — з Греції почалась наука, театр та філософія у Європі.

Відпочинок на островах Греції Екскурсійні тури у Грецію
Відпочинок на островах Греції
Екскурсії. Греція


Греція - країна контрастів: витонченої античності та прекрасних сучасних споруд, яка потопає у природі, обставлених величними горами і омита морем та нескінченою низкою блакитних лагун. А місцева кухня та традиції не залишать вас байдужими.

Відпочинок у Греції - корисний не тільки сонячними та морськими ваннами, а й мягким кліматом, який доповнюється повітрям, збагаченим киснем, створеним природним географічним положенням та дбайливому ставленню держави до природних ресурсів: лісів та озер. Повітря та моря у Греції  бездоганно чисті.

Особливо варто відмітити - відпочинок на островах Греції, де можна відпочити з високим комфортом і подалі від шумної Європи. Екскурсії по островах Греції - незабутнє враження!

Якщо мета вашого відпочинку у Греції оглянути античний історичний спадок країни, краще замовити тур на квітень або травень. У цей час ще не має сильної спеки, але уже достатньо тепло, усе в полоні зелені та овіяне свіжим середземноморським повітрям.

Зверніться до нас — можливо саме зараз з’явилась можливість замовити гарячі тури у Грецію. Ми можемо зробити ваш відпочинок у Греції ще приємнішим!

Якщо вас зацікавили тури в Грецію залишилось  правильно зробити підбір туру. Не вагайтесь, наші спеціалісти — радо вам допоможуть.

Запрошуємо подорожувати разом із нами під опікою св. Христофора — покровителя подорожуючих!

© 2011 - 2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook