English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   


Раннє бронювання. Болгарія!

Єгипет

Тури у Єгипет - це справжня знахідка для шанувальника відпочинку на морі та мандрівок з цікавими екскурсіями. Купання у теплому Середземному чи Червоному морях, унікальні маршрути по історичних місцях та безліч вражень чекають на вас.

Відпочинок у Єгипті. Ви отримаєте насолоду від особливого колориту та суміші епох: сучасна туристична інфраструктура з новими готелями та історичні пам'ятники давньої цивілізації. З одного боку відомі усім курорти Хургада, Шарм-ель-Шейх, Ель Гуна, Таба, Дахаб, Сафага з прекрасними готелями, чисті пляжі, дивовижні коралові рифи підводного морського світу. З іншого піраміди Хеопса, Сфінкс, долина Царів - історичні скарби нашої цивілізації. Все це робить відпочинок у Єгипті приголомшливо цікавим та насиченим позитивними емоціями.

Єгипет - це країна з чудесним кліматом та з привітним колоритним населенням де ви гарно проведете час та зануритесь у специфічну атмосферу. Особливо це доречно для дайверів для них курорти Єгипту - найпривабливіше місце для підводного туризму. Спокійне море та надзвичайно прозорі блакитні води лагун відкриють вам калейдоскоп неймовірних за красотою коралових рифів з чудернацькими екзотичними рибами. А якщо поталанить можна зустріти кальмарів, дельфинів чи навіть восьминога. Поніжитись на доглянутих пляжах в кількох метрах від теплого моря можна навіть і зимою. Вас чекають різноманітні розваги та екзотичний Єгипет. Відпочинок на морі на курортах цієї країни триває круглий рік.


Тури у Єгипет. Піраміди Хеопса. Відпочинок на морі. Рай для дайверів. Єгипет.
Піраміди Хеопса. Єгипет
Морський світ. Єгипет

Тури з відпочинком на морі всією сім'єю користуються великою популярністю особливо у Єгипет. Гарячі тури можна придбати саме в нас і по дуже низьких цінах. Заплануйте відпустку, зверніться до спеціалістів туристичної компанії Христофор-Тур, щоб правильно зробити підбір туру і Єгипет гарантує вам море вражень і шикарний відпочинок на морі! 

Запрошуємо подорожувати разом із нами під опікою св. Христофора — покровителя подорожуючих!

© 2011 - 2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook