English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   


Раннє бронювання. Болгарія!

Чорногорія

Тури в Чорногорію за останнє десятиліття набули небувалого розмаху та користуються шаленим попитом. Особливо це стосується пляжного відпочинку на морі. Чорногорія з її теплим Адріатичним морем приваблюють все нові та нові потоки туристів на свої курорти. Чорногорія славиться своєю привітністю до подорожуючих та м’яким кліматом, а відпочинок на курортах пронизаний певною екзотичністю і, що важливо - невисокі ціни. Гарячі тури в Чорногорію завжди можна придбати у туристичній компанії Христофор-Тур. Значно приємніше відпочивати по дешевих цінах.

Відпочинок у Чорногорії - це насолода дивовижною природною красотою та відмінною туристичною інфраструктурою, яка постійно розвивається, з’являються нові готелі, удосконалюються курорти. Чорногорія - чудовий вибір для подорожі: лагідне море, середземноморський клімат, екологічно чисте повітря, величні гірські вершини та неймовірні древні містечка. Автобусні тури в Чорногорію наповнені цікавими екскурсіями та винятковим пляжним відпочинком на морі. Ціни на відпочинок на курортах коливаються в широкому діапазоні в залежності від часу відпочинку та вибором певного класу готелів і самого курорту. Будва, Новий Сад - найвідоміші курорти Чорногорії. Тури туди, бажано, підбирати і замовляти заздалегідь, використовуючи раннє бронювання. Чорногорія подарує вам море надзвичайно позитивних вражень та незабутніх спогадів про відпочинок на морі. Чорногорія - це колоритне поєднання сонця, моря та гір!

Чорногорія - розкішний безкінечний курорт на побережжі Адріатичного моря. Курортне життя вирує вдень і вночі: дискотеки, ресторани, бари, паби - усе для веселого відпочинку. Пляжний відпочинок на морі урізноманітнюють незчисленні атракціони та забави на воді. Тури у Чорногорію приваблюють все більше шанувальників сімейного відпочинку на морі.

Розвинута мережа готельних комплексів, надає можливість підібрати тури у Чорногорію під ваші особисті вподобання та побажання. Звертайтесь до фахівців туристичної фірми Христофор-Тур і ми безкоштовно допоможемо вам з підбором готелю та кваліфіковано виконаємо підбір туру он-лайн до Чорногорії. Незволікайте, безліч захоплюючих екскурсійних турів з відпочинком на морі та гарячі тури чекають на вас!

Запрошуємо подорожувати разом із нами під опікою св. Христофора — покровителя подорожуючих!© 2011 - 2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook