English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   


Раннє бронювання. Болгарія!

Обзор

Курорт Обзор - найкращий вибір для сімейного відпочинку. Тихе та привітне містечко у Болгарії на березі Чорного моря. Усі хто надає перевагу спокійному відпочинку подалі від галасливих курортів, любить слухати плюскіт морських хвиль, обирають відпочинок на курорті Обзор. Болгарія - туристична країна, яка шаленими темпами розвиває свої курорти та удосконалює послуги для якісного і недорого відпочинку на морі. В Обзорі великий вибір затишних та невеликих готелів, в тому числі і приватних. А для вибагливих туристів існує багатий вибір з готелів 4 та 5 зірок.

Відпочинок на морі, саме на курорті Обзор, запам'ятається вам на довго. Доглянуті пляжі з золотим піском, мілке море, яке так полюбляють діти, недорогі ціни на фрукти. Можна покататись на яхті, катері, банані, взяти на прокат водні велосипеди чи злетіти на параплані над безкрайнім морем. Для дітей - незчисленні атракціони.

Обзор славиться своїми колоритними ресторанчиками та кафе з дуже смачною кухнею, що притаманно Болгарії. Ціни на курорті Обзор - недорогі, що вас приємно здивує. Ввечері, відпочивши від сонця, можна відвідати сувенірні магазинчики і придбати керамічні вироби, дерев'яний посуд та інше.

Запрошуємо подорожувати разом із нами під опікою св. Христофора — покровителя подорожуючих!

© 2011 - 2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook