English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   


Раннє бронювання. Болгарія!

Курорти Болгарії

Курорти Болгарії. Унікальне природне розташування на березі Чорного моря, розвинута туристична інфраструктура та доступні ціни перетворили Болгарію у найбажаніше місце для пляжного відпочинку. Курорти Болгарії приваблюють своїм м’яким кліматом, спокійним морем та чистими пляжами.

Мілке, тепле море та лікувальне чорноморське повітря - чудове місце для відпочинку на морі з дітьми. Особливо чим виділяються пляжі на курортах Болгарії - це дрібний золотистий пісок. Вражає також 100 метрова ширина пляжів, вкритих незліченною кількістю різнобарвних парасольок від сонця.

Болгарія - це безкінечна полоса курортів з широкими золотими пляжами, привітне сяюче сонце, веселі розваги на воді, нічні дискотеки та затишок лісових галявин. Кожен знайде своє місце для відпочинку на морі.

У Болгарію можна підібрати тур на любий смак за вашим побажанням та можливостями. Існує велика кількість недорогих, але якісних та комфортних для відпочинку готелів з недорогим харчуванням, а також мережа комфортабельних 4 та 5 зіркових готелів. Багато готелів працюють у режимі все включено.

Курорт Сонячний берег - один з найбільш відомих та популярних курортів чорноморського узбережжя сонячної Болгарії.

Затишний курорт Обзор у Болгарії приваблює шанувальників сімейного відпочинку своїм спокійним та мілким морем.

Курорти Болгарії на Чорному морі постійно розвиваються, з'являються все нові та нові приватні готелі з комфортними умовами. Якщо ви шукаєте недорогий відпочинок на морі - Болгарія та її курорти чекають на вас!

Запрошуємо подорожувати разом із нами під опікою св. Христофора — покровителя подорожуючих!





© 2011 - 2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook